Wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego 2020/2021

W dniach 04 - 06.11.2020r. odbywają się w naszej szkole wybory online na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Prosimy o wejście na link:
i oddanie głosu na Waszego ulubionego kandydata. Głosujemy tylko raz i wybieramy tylko jedną kandydaturę.

Zapoznaj się z programami wyborczymi kandydatów.

Krótkie programy wyborcze poszczególnych kandytów:

Wiktoria Pasieka
1.Szczęśliwy numerek- przywrócenie ulubionego dnia każdego z nas.
2.#challenge- konkursy np. dzień smerfa, w którym trzeba zrobić zdjęcie związane z tą bajką (typu tło i ubranie na niebiesko) i wysłać na maila. Najlepsze znajdowałyby się na stronie szkoły. Różne rywalizacje klas.
3. Podsumowywanie różnych akcji z miesiąca filmikiem. (Nagranie filmiku, w którym pokazalibyśmy jak spędzamy wolny czas. Umieszczenie na stronie szkoły).
4. Dzień tematyczny- raz w tygodniu (nagrody byłyby przyznawane pod koniec roku dla najaktywniejszych).
5. Zorganizowanie internetowej skrzynki z pomysłami (np. przez Facebook).
6.Wspólna pomoc- starsi uczniowie mogliby pomagać młodszym w kwestii zapoznania się z internetem (jak i również nauczycielom).
7. Miłe urodziny I dzień bez kartkówek.
8. Raz w miesiącu na godzinie wychowawczej oglądanie wybranego filmu.
9. Muzyka na długich przerwach.

Wiktoria Struzicka
1. konkursy na najbardziej zwariowane, straszne itp. zdjęcie z rodzeństwem albo samemu (to dla młodszych)
2. szczęśliwy numerek
3. ankiety dla uczniów, w których mogliby napisać co chcą poprawić/zmienić w nauce zdalnej
4. dni tematyczne
5. konkursy np. na najzabawniejsze zdjęcie klasowe
6. zbieranie potrzebnych rzeczy do schroniska
7. projekty maseczek
8. muzyczne piątki
Jestem otwarta na pomysły uczniów .

Józef Ciechomski
1. Samorząd Uczniowski będzie wyrażał głos uczniów o tym, czego potrzebują w zakresie edukacji zdalnej, a dzięki temu może wspierać nauczycieli w lepszej organizacji tej pracy. Planuję zorganizowanie miejsc do dyskusji/ kontaktu dla klasy i szkoły.
2. 18 marca - Europejski Dzień Mózgu - polegałby on na konkursie wiedzy ogólnej dla każdej klasy. Osoba, która wygra konkurs dostanie nagrodę (gdyby była zgoda dodatkowe nieprzygotowanie ;)).
3. 29 października - Dzień Internetu (uczniowie mogą korzystać z telefonów na przerwach, jeśli dyrektor się zgodzi).
4. 25 listopada - Dzień Pluszowego Misia - uczniowie przynoszą miśki do szkoły.
5. Poczta walentynkowa
6. 13 grudnia - Dzień Dziwaka - każdy Uczeń ma prawo, ale nie obowiązek, przebrać się w dziwaczny sposób. Najbardziej dziwacznie przebrane klasy nagradzamy za odwagę, finezję i niepowtarzalny styl,
7. 27 - 30 kwietnia - NAJBARDZIEJ SYMPATYCZNY NAUCZYCIEL
8. DZIEŃ SZALONEJ FRYZURY - każdy 13-sty dzień miesiąca. Każdy, kto pojawi się w Szkole