Międzynarodowy projekt w ramach eTwinningu pt „The Most Beautiful Easter Picture”

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Piasecznie wzięły udział w międzynarodowym konkursie na najpiękniejszy  rysunek wielkanocny.

Link do strony : https://piaseczno.eu/swieta-po-europejsku/

Międzynarodowy projekt  w ramach eTwinningu pt „The Most Beautiful Easter Picture” ,w którym udział wzięły dzieci z 11 państw: oprócz Polski także z Litwy, Włoch, Bułgarii, Słowacji, Grecji, Rumunii, Czech, Ukrainy i Irlandii miał na celu pokazanie różnego podejścia do obchodów świąt wielkanocnych. Prace z poszczególnych szkół przesyłane były poprzez platformę internetową eTwinningu, a oceniali je poprzez Internet nauczyciele ze wszystkich państw, zaangażowani w projekt. Oczywiście nie mogli głosować na rysunki swoich podopiecznych.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 pod opieką pani Elżbiety Szulborskiej i pani Magdaleny Wylezińskiej, przygotowywały swoje rysunki podczas zajęć na świetlicy. Prace dzieci z Piaseczna zyskały uznanie jury, które przyznało 2 miejsce Alicja Sas, a wyróżnienia Wiktoria Wiencek i Mai Jankowskiej. Zuzanna Kowalska dostała nagrodę pocieszenia udział w konkursie.