Szkoła w chmurze
Odznaka Szkoła eTwinning na lata 2020-2021

Nasi uczniowie - sportowcy nagrodzeni przez władze powiatu

Jak co roku Powiat Piaseczyński nagrodził najlepszych młodych sportowców i ich trenerów.

W poniedziałek 18 czerwca, podczas uroczystości w Starostwie Powiatowym, wyróżnionych zostało 69 zawodników indywidualnych, 1 drużyna oraz 26 trenerów reprezentujących 15 dyscyplin sportowych: jazdę szybką na wrotkach, karate, kolarstwo, biegi na orientację, bieganie, taniec sportowy, pływanie, kickboxing, badminton, jeździectwo - ujeżdżenie, szachy, judo, koszykówkę, łucznictwo i tenis.

W zawodach rangi mistrzostw świata i mistrzostw Europy, a także pucharu świata i pucharu Europy przyznanych zostało 10 nagród za zajęcie I miejsca, 3 nagrody za zajęcie II miejsca oraz 4 nagrody za zajęcie III miejsca.
We współzawodnictwie krajowym (mistrzostwa Polski, puchar Polski) wręczone zostały 23 nagrody za zajęcie I miejsca, 14 nagród za zajęcie II miejsca oraz 16 nagród (w tym jedna dla drużyny) za zajęcie III miejsca.

Wśród nagrodzonych znależli się dwaj nassi uczniowie : Karol Ciechomski II miejsce – Puchar Polski młodzików w kolarstwie przełajowym KS Olimpic z klasy VII b oraz Hubert Lewiński II miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Pływaniu Niepełnosprawnych, klasa startowa S6 z IKS AWF