"Pan Wiosna" - powitanie wiosny

W dniu 18 marca Samorząd Uczniowski Gimnazjum zorganizował powitanie wiosny.

Impreza nosiła tytuł "Pan Wiosna" i była jednocześnie zadaniem w "Turnieju Klas - Klasa na Medal".

Każda klasa była reprezentowana przez jednego ucznia , który występował w roli pana Wiosny. Pan Wiosna zobowiązany był do przebrania się tak, aby w sposób oczywisty kojarzył się  z wiosną . Pojawiły się więc : bociany, trawa, przebiśnieg, bałwan , motyl i pani Wiosna.

Każdy z panów Wiosen miał do wykonania 5 zadań za które były przyznawane punkty .

W pierwszym zadaniu pan Wiosna musiał się przedstawić, w drugim napisać ,co najbardziej kojarzy mu się z wiosną , w trzecim zadaniu skakał na skakance, w czwartym miał zaśpiewać piosenkę "Wiosna , ach to ty", do której jego klasa napisała tekst, a w piątym pan Wiosna wraz ze swoimi kolegami z klasy miał odegrać scenkę, którą  klasa wcześniej  wylosowała.

W Jury zasiadły panie Tatiana Raczyńska, Teresa Kęciek oraz Anna Plesiewicz.

Zabawa była przednia, wszyscy przedstawiciele klas bardzo się starali , aby wypaść w konkurencjach jak najlepiej, owocowało to bowiem punktami w ogólnej klasyfikacji Turnieju Kasa na Medal.

Impreza była bardzo udana o czym świadczą fotki umieszczone w galerii, a powitanie wiosny wypadło godnie. Oby wiośnie też się podobało i w końcu zagościła u nas na dobre , czego życzę wszystkim uczniom i nauczycielom.