Majowe Święta - Kochamy Polskę

Kocham Cię Polsko - pod takim hasłem obchodzone były majowe święta w naszej szkole.

Klasa 6b pod kierunkiem wychowawczyni p. Anny Krasuskiej przygotowała wspaniałe przedstawienie, którego tematem były obchody 1 maja - Święta Pracy, 2 maja - Święta Flagi oraz 3 maja - Święta Konstytucji.

Uroczystość nawiązywała również do najnowszego wydarzenia, jakim było ogłoszenie w dniu 1 maja, naszego rodaka - Papieża Jana Pawła II - Błogosławionym.

Uroczystość przygotowana przez klasę 6b była wspaniałym patriotycznym wydarzeniem w naszej szkole. Uczniowie pokazali jak radośnie, a zarazem z godnością i powagą można okazywać patriotyzm, szanować historię Polski i symbole narodowe.

Ogromne wyrazy uznania  i podziękowania  dla klasy 6b i wychowawcy za wspaniałe przeżycia.