Premiera przedstawienia "Zaczarowane Drzewo"

W dniu 13 maja br. w Domu Kultury w Piasecznie odbyła się premiera przedstawienia " Zaczarowane drzewo".

W przedstawieniu w/g scenariusza Irminy Wieczorek, w reżyserii Ewy Kłujszo, z muzyką Tomasza Kłujszo i Pawła Derentowicza wystapili uczestnicy warsztatów teatralnych, które odbywają się na terenie naszej szkoły.

Młodzi aktorzy spisali się znakomicie, prezentując w sposób niezwykle ekspresyjny i wymowny treść bardzo "ślicznej bajeczki ekologiczniej".Ta niesłychanie mądra i pouczająca historia dała wiele do myślenia młodym i starszym widzom zgromadzonym na premierze.

Sala była pełna, a widownia gromkimi brawami nagrodziła wykonawców i ich opiekunów. Wszyscy , którzy przedstawienie obejrzeli pewnie długo pozostaną pod jego silnym wrażeniem.

Dziękujemy.