Sponsorzy - osoby prywatne

sponsorzy

1.Serdecznie dziękujemy panu Przemysławowi  Leśniakowi - HDS POLSKA Sp. z.o.o. za wsparcie finansowe w pokryciu kosztów wycieczek szkolnych dla dzieci w trudnej sytuacji materialnej.

2. Serdecznie dziękujemy panu Zbigniewowi Przystupie za podarowanie szkole własnoręcznie namalowanej kopii dzieła  Juliusz Kossaka "Bitwa pod Ignacewem".

Obraz można podziwiać w sali historycznej (budynek gimnazjum).

obraz

3. Pani Joanna Smorczewska-Wojs - aktywna mama dwójki dzieci, filolog z wykształcenia, mieszkanka gminy Lesznowola.

W ramach wolontariatu prowadzi nieodpłatne zajęcia języka angielskiego dla grupy uczniów naszego zespołu szkół: klas VI SP oraz klas I Gimn.  Za poświęcony dzieciom sobotni czas, składamy serdeczne podziękowania.

Joanna Smorczewska-Wojs

ur. 1978 roku w Warszawie. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studiów Podyplomowych dla nauczycieli języka angielskiego.

Od wielu lat pracuje jako nauczyciel języka angielskiego zarówno z dziećmi jak i dorosłymi.

W swojej pracy wykorzystuje wiele różnych międzynarodowych metod nauczania.

Pasjonuje się psychologią, podróżami, kulturami Dalekiego Wschodu oraz językami obcymi.

Motto życiowe: Jedynym sposobem wywarcia wpływu na drugiego człowieka jest rozmowa o jego pragnieniach i pokazanie mu, jak je może spełnić.

4. Dzięki nieustającej hojności pana Dominika Karczmarzyka, kolejne zestawy komputerowe trafiły do domów naszych uczniów. Liczba obdarowanych wzrosła do piętnastu :-) Ponadto przekazano dzieciom cztery drukarki laserowe oraz trzy zestawy głośników. Otrzymany sprzęt z pewnością długo posłuży im do nauki i rozrywki. Dziękujemy bardzo.

5. Podziękowanie dla p. Matyldy Stygar - Grzyb za podarowanie świetlicy szkolnej zabawek, gier planszowych oraz książek.

Wychowawcy świetlicy:Krystyna Kaczmarska, Magdalena Wylezińska,Marzena Wyszkowska,Karolina Wójcik-Kozioł.

dziekujemy

Sobota, 2018-10-20