Sukcesy naszych uczniów

sukcesy

Artykuły

Dwa srebrne medale na I Ogólnopolskim Mitingu Pływackim Niepełnosprawnych w Łodzi

2017-11-13
Powiększ zdjęcie

Na I Ogólnopolskim Mitingu Pływackim Niepełnosprawnych w Łodzi Hubert Lewiński z klasy II a gimnazjum zdobył wraz z kolegami z Klubu IKS AWF Warszawa dwa srebrne medale w konkurencjach : sztafeta 4X50m stylem zmiennym oraz sztafeta 4X50m stylem dowolnym.

Gratulacje !!!

I miejsce i wyróżnienie w powiatowym konkursie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego "Młody Strażnik Przyrody"

2017-10-28

W powiatowym konkursie przyrodniczym W kategorii gimnazjum pt. "Młody Strażnik Przyrody", organizowanym przez Chojnowski Park Krajobrazowy zwyciężył Hubert Lewiński z klasy II a naszego gimnazjum.

Wyróżnienie zdobyła uczennica  klasy II c - Sonia Asman.

Finał konkursu odbył się 27.10 2017, podczas którego uczniowie zostali oprowadzeni po polance tematycznej o pszczołach i dzikich zapylaczach , a następnie był słodki poczęstunek połączony z uroczystym rozdaniem nagród.

Serdecznie gratulujemy!!!!

Ogólnopolski Integracyjny Miting Pływacki im. Maćka Maika 2017r w Tychach

2017-10-23

Na Ogólnopolskim Integracyjnym Mitingu Pływackim im. Maćka Maika w Tychach Hubert Lewiński z klasy II a Gimnazjum zdobył I miejsce w konkurencji 50m stylem klasycznym w grupie startowej S6.

Gratulujemy!!!

Koszykarskie sukcesy

2017-09-13

Sukcesy koszykarskie Gabrysi Zaron - uczennicy klasy VII B :

- wybrana przez trenerów MVP (najbardziej wartościową zawodniczką) Mazowsza swojego rocznika 2005;

- król strzelców ligi mazowieckiej;

- powołana do kadry mazowsza rocznika 2004.

Konkurs fotograficzny "Odkrywamy dziś z zachwytem, Twą nową twarz, Warszawo"

2017-06-19

Marta Wasilewska z klasy III a gimnazjum otrzymała dyplom uznania za udział w konkursie fotograficznym "Odkrywamy dziś z zachwytem, Twą nową twarz, Warszawo".

Konkurs zorganizował Zespół Szkół Fototechnicznych pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Dzielnicy Wola m.st.Warszawy.

Gratulujemy !

Wyniki konkursu "RATUJ NATURĘ - ZBIERAJ MAKULATURĘ"

2017-06-15

1 miejsce wśród szkół na zbiórkę makulatury - Zespół Szkół Publicznych w Piasecznie im. Tadeusza Zawadzkiegi "Zośki"

w kategorii "Foto plakat promujący segregację odpadów" klasy 1-3 gimnazjum :

• 2 miejsce - Aleksandra Szewczyk z klasy 3Ag
  • wyróżnienie - Weronika Florek z klasy 2Ag

Gratulujemy !!!

Srebro w Mistrzostwach Polski Juniorów w Pływaniu Niepełnosprawnych -TYCHY 2017

2017-05-29

Kolejny raz uczeń naszej szkoły HUBERT LEWIŃSKI z klasy 1a gimnazjum zdobył medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w Pływaniu Niepełnosprawnych -TYCHY 2017 tym razem przywiózł z mistrzostw srebro.

Gratulujemy Hubertowi !

KONKURSY PLASTYCZNE organizowane przez Urząd Miasta i Gminy Piaseczno (Referat ds. Pozyskiwania Środków Zewnętrznych)

2017-04-29

W KONKURSACH PLASTYCZNYCH  organizowanych przez Urząd Miasta i Gminy Piaseczno (Referat ds. Pozyskiwania Środków Zewnętrznych) nasi uczniowie zdobyli:

W konkursie - Europejski Wielkanocny Zając - 3 miejsce zajęła Amelia Wilczko;

W konkursie - Zjednoczeni w różnorodności - w kategorii klasy IV-VI - 1 miejsce zajęła Gabriela Zaron.