KOŁO PLASTYCZNE - Zajęcia plastyczne dla klas IV-VI i gimnazjum

kolo plastyczne

kolo

Zajęcia Koła Plastycznego przeznaczone są dla dzieci z klas IV-VI Szkoły Podstawowej oraz

uczniów klas I-III Gimnazjum.

W roku szkolnym 2017/18 w ramach zajęć koła plastycznego zajęcia będą odbywać się :

Opiekun Koła:  Iwona Anna Lewińska

iwona anna lewinska

KOŁO PLASTYCZNE

motto :

„Sztuka dla niektórych dzieci może być terapią, dla innych realizowaniem siebie i rozwijaniem talentów, ale dla wszystkich dzieci powinna być znakomitą zabawą."

Opiekun Koła Plastycznego mgr Iwona Anna Lewińska

• Absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - dyplom w pracowni malarstwa
  • Grafika komputerowa w Publishing Institute w Warszawie.
  • Informatyka w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie - studia podyplomowe kwalifikacyjne.
  • Grafika komputerowa i multimedialna w Instytucie Artystycznym Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie - Studia podyplomowe.

Zainteresowania : psychologia twórczości, historia sztuki , nowe media i ich zastosowanie w sztukach plastycznych, animacja.

Uprawiane dziedziny sztuki : malarstwo sztalugowe, techniki pastelowe i rysunkowe, grafika komputerowa i fotografia.

Piątek, 2017-11-24

Imieniny: Emmy, Flory