Podsumowanie działalności Rady Rodziców w roku szkolnym 2012/13

Podsumowanie działalności Rady Rodziców przy Zespole Szkół Publicznych im. Tadeusza Zawadzkiego ,,Zośki’’ w roku szkolnym 2012/2013

1. Odbyły się cztery spotkania Rady Rodziców.
  2. Cyklicznie odbywały się spotkania Prezydium Rady Rodziców ( pierwszy czwartek miesiąca godz.18.00), na którą zapraszaliśmy osoby chętne do działania na rzecz szkoły.
  3. Zorganizowaliśmy spotkanie z kadrą szkoły w Dniu Edukacji Narodowej, na który przygotowaliśmy poczęstunek i kwiaty.
  4.  Cyklicznie dofinansowywaliśmy koszty wycieczek  ( w wysokości 50%)- 7447,50.
  5. Sfinansowaliśmy nagrody książkowe na koniec roku, oraz dla zwycięzców konkursów – 8404, 06.
  6. Sfinansowaliśmy częściowo dopłaty do obiadów.
  7. Sfinansowaliśmy koszt podwieczorków z pedagogami dla dzieci.
  8. Sfinansowaliśmy koszty organizacji Balu Noworocznego.
  9. Zorganizowaliśmy spotkanie w ramach cyklu Okno na świat. z  Panią Prof.,Danutą Hübner.
  10. Współorganizowaliśmy ( razem z Panią Renatą Gołębską) konkurs pt.,, Trzymaj się Europo”, którego 6 laureatów wyjechało do Brukseli.
  11. Zorganizowaliśmy Piknik Rodzinny.
  12. Radosław Zięcina- Sekretarz Rady Rodziców poprowadził warsztaty dla uczniów Gimnazjum pt. ,,Sztuka Prezentacji”.
  13. Prowadziliśmy działania wraz z Radą Sołecką Kamionki, Radnym Michałem Rosą na rzecz przystosowania terenu przed szkołą na parking.
  14. Rada Rodziców sfinansowała nagrody ( opaski i  tabliczki znamionowe) w konkursie Ekstraklasa, dla najbardziej przyjaznej klasy.
  15. Zorganizowaliśmy wyjazd dla gimnazjalistów do Domu Spotkań z Historią.
  16. Dofinansowaliśmy częściowo zajęcia Chóru Szkolnego.
  17. Dofinansowaliśmy zajęcia z gry na gitarze.
  18. Dofinansowaliśmy zakup pomocy szkolnych do świetlicy.
  19. Przystąpiliśmy do stowarzyszenia Przyjazna Szkoła, dzięki czemu zbieraliśmy 1% podatku na rzecz naszej szkoły, zebraliśmy kwotę 4000 zł.
  20. Dofinansowywaliśmy Sekcję Koszykówki kupując piłki i opłacając koszty transportu.

Piątek, 2017-11-24

Imieniny: Emmy, Flory