Oferta zajęć twórczych "Sztuczki ze Sztuką"

Od wielu lat realizuję swe liczne pasje na polu sztuki- od mozaiki do aranżacji wnętrz i ogrodów. Tworzę sztukę użytkową z ceramiki, nadaję nowe życie przedmiotom wynalezionym na pchlich targach, zarażam swoja pasją kolejne pokolenia prowadząc warsztaty artystyczne.

Razem ze Stowarzyszeniem Rodziców "TU" w Zalesiu Górnym współtworzyłam i prowadziłam świetlicę dla dzieci.

Przez kilka lat współpracowałam z Fundacją Eco-Choice.

Dzięki moim pomysłom Fundacja zdobyła dofinansowanie na projekt edukacyjny "Coś z niczego - eco zabawy dla małych i dużych" z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Warszawie. W trakcie realizacji tego projektu prowadziłam warsztaty, na których powstały ciekawe instalacje artystyczne, które na stałe wpisały sie w krajobraz Piaseczna (śmietniki do segregacji śmieci z ceramiki stojące przed Urzędem Gminy Piaseczno oraz na pl. Piłsudskiego). Wraz z Fundacją przeprowadziłam warsztaty twórcze i edukacyjne w Chojnowskich lasach "Jesień w lesie " skierowane do wszystkich przedszkoli w Gminie Piaseczno.

W ramach projektu stworzonego dla Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie "Eco postawa to dobra zabawa" przeprowadziłam cykl gier miejskich (wg własnego scenariusza). Projekt objął wszystkie gimnazja w gminie Piaseczno.

Współpracowałam z miesięcznikiem Zwierciadło, z agencją reklamową Leo Burnet i Agencją Rynku Rolnego w różnych działaniach artystycznych i promocyjnych.

Przez 2 lata prowadziłam pracownię artystyczną w Centrum Edukacji Pozaszkolnej Nowej Generacji POP IN, gdzie według własnych scenariuszy prowadziłam warsztaty twórcze "Sztuczki ze Sztuką".

Tworzyłam dla POP IN scenariusze i dekoracje do kreatywnych urodzin; organizowałam eventy promujące Centrum Edukacji na imprezach szkolnych.

Organizowałam oraz prowadziłam według autorskiego programu cykl warsztatów artystycznych w ramach akcji "Zima w mieście" i "Lato w mieście" w szkołach w gminie Lesznowola.

Obecnie prowadzę pracownię artystyczną Artistka, w której kontynuuję autorski cykl Warsztatów Twórczych "Sztuczki ze Sztuką", których głównym celem jest rozwijanie w dzieciach umiejętności manualnych, kreatywności, pracy w grupie. Widzę potrzebę wypełnienia braku tego typu zajęć w szkołach. Nauka korzystania z różnorodnych maszyn i narzędzi może być początkiem rozwijania ich hobby czy nawet przyszłych umiejętności zawodowych.

Większość ofert na rynku to zajęcia specjalistyczne (np. krawiectwo, malarstwo).

Mocną stroną moich warsztatów jest to, iż na każdych zajęciach będziemy realizować inny projekt używając innych technik (mozaika, decoupage, produkcja mydeł i świec) dzięki czemu dzieci będą rozwijać się w wielu kierunkach i nie będą się nudzić.

Mam nadzieję, że moja oferta będzie dla Was interesująca i będzie podstawą do nawiązania współpracy w roku szkolnym 2017/2018.

Katarzyna Drzewiecka kontakt 696 930 930

Wtorek, 2018-09-25