Matlandia

im. Tadeusza Zawadzkiego"Zośki"

w Piasecznie

Artykuły

Wyniki Gminnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas III SP "Mistrz Ortografii"

2018-05-16
Powiększ zdjęcie

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS III "MISTRZ ORTOGRAFII".

Nasi liderzy kodują na dywanie i z Ozobotami

2018-05-04
Powiększ zdjęcie

21.04.2018 roku odbyły się warsztaty ,, Kodowanie na dywanie plus" prowadzone przez panią Annę Świć, trenerkę programu eTwinning oraz autorkę bloga Kodowanie na dywanie.

Warsztaty przeznaczone były dla nauczycieli edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej oraz podstawowej, którzy chcą wprowadzić kodowanie do zajęć dydaktycznych. Na warsztatach uczestnicy zapoznali się z możliwościami włączania kodowania do zajęć z zakresu różnych edukacji. Pracowaliśmy na matach ,,Kodowanie na dywanie” i na materiałach, które nauczyciel może w łatwy i niedrogi sposób wykonać. Warsztaty wzbogacone były o część dotyczącą pracy z wykorzystaniem Ozobotów - robotów  edukacyjnych.

Międzynarodowy projekt w ramach eTwinningu pt „The Most Beautiful Easter Picture”

2018-04-18
Powiększ zdjęcie

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Piasecznie wzięły udział w międzynarodowym konkursie na najpiękniejszy  rysunek wielkanocny.

Link do strony : https://piaseczno.eu/swieta-po-europejsku/

Medaliści Mistrzostw Polski nagrodzeni na sesji

2018-04-18
Powiększ zdjęcie

Sesja Rady Miejskiej w Piasecznie 18 kwietnia rozpoczęła się uhonorowaniem osiągnięć sportowców z Gminy Piaseczno.

Link do strony wydarzenia : https://piaseczno.eu/medalisci-mistrzostw-polski-nagrodzeni-na-sesji/

2018-04-14
Powiększ zdjęcie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Piasecznie przy ul. Głównej 50 ogłasza nabór na wolne stanowisko sprzątaczki.

Podziękowanie dla naszych wolontariuszy

2018-04-14

Drodzy Darczyńcy,

serdecznie dziękujemy za włączenie się do zbiórki pieniędzy dla zwierząt przebywających  w Fundacji „Maja”!

Dary zostały już przekazane do schroniska, dzięki Wam zebraliśmy 602,2 zł.

Bardzo dziękujemy także  naszym uczniom - wolontariuszom, którzy aktywnie włączyli się do akcji: przede wszystkim Julii Sienkiewicz i Oli Roguszewskiej, Izabelli Frali, Oli Lepiance, Zuzannie Makarze, Weronice Florek, Julii Basałaj i Bartoszowi Lubarskiemu z  klasy IIIA.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Tatiana Raczyńska i Agnieszka Dzik

Konkurs plastyczny : Świat dziecka 2018

2018-03-28
Powiększ zdjęcie

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym  Świat dziecka, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

II etap Konkursu Piosenki Ludowej

2018-03-27

II etap Konkursu odbędzie się 11 kwietnia 2018 r. o godz. 15:00

Informacje dla uczniów klas III gimnazjum - rekrutacja na rok szkolny 2018/19

2018-03-03
Powiększ zdjęcie

W plikach do pobrania znajdziecie informacje o harmonogramie rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych oraz rozporządzenie dotyczące zasad rekrutacji i punktowania poszczególnych osiągnieć ucznia.

Szkolny konkurs na najładniejszą pisankę Wielkanocną

2018-02-27
Powiększ zdjęcie

Zapraszamy dzieci Szkoły Podstawowej oraz młodzież Gimnazjalną do udziału w szkolnym Konkursie Plastycznym na najładniejszą pisankę Wielkanocną.

Piątek, 2018-05-25

Imieniny: Borysa, Magdy