Fundacje i instytucje

fundacje

Artykuły

Fundacja na Rzecz Społecznej Pomocy Dzieciom im. Eugenii Kamińskiej

2015-07-16

Fundacja na Rzecz Społecznej Pomocy Dzieciom im. Eugenii Kamińskiej jest organizacją pożytku publicznego z siedzibą w Warszawie.

Od wielu lat, dzięki pomocy Fundacji, dwoje dzieci z gimnazjum i dwoje ze szkoły podstawowej korzystają z refundowanych obiadów.

Dzięki temu, że Fundacja pokrywa koszty obiadów rodzinom, które nie spełniają formalnych wymogów MOPS czy Urzędu Gminy, możemy pomóc większej liczbie potrzebujących.

 Informacje o Fundacji: http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=7297

Czytaj więcej o: Fundacja na Rzecz Społecznej Pomocy Dzieciom im. Eugenii Kamińskiej

Fundacja "Dziewczynka z zapałkami"

2015-07-16

Fundacja „Dziewczynka z zapałkami"

Fundacja „Dziewczynka z zapałkami" obchodzić będzie niedługo dziesiątą rocznicę swojego istnienia. Powołana została, aby nieść pomoc dzieciom z rodzin ubogich, patologicznych i zagrożonych demoralizacją. Siedzibą Fundacji jest Łódź.

Czytaj więcej o: Fundacja "Dziewczynka z zapałkami"

Fundacja "Pomóż dorosnąć"

2015-07-16

DRODZY RODZICE!

Zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o przekazanie 1% podatku na Fundację Pomóż Dorosnąć, której założycielem jest psycholog z Piaseczna, p. Ewa Lubianiec.

Motto fundacji „po czasowniku KOCHAĆ, najpiękniejszym czasownikiem na świecie jest POMAGAĆ" przyświeca wszelkim działaniom Pani Ewy oraz wolontariuszom.

Czytaj więcej o: Fundacja "Pomóż dorosnąć"

Fundacja „Okaż Serce Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym"

2015-07-16

Fundacja „Okaż Serce Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym"

Misja:

Celem działania fundacji jest niesienie pomocy dzieciom i młodzieży z rodzin ubogich, dysfunkcyjnych, zagrożonych demoralizacją lub znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej oraz aktywizacja i rehabilitacja zawodowa, edukacyjna i społeczna dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, dotkniętej biedą i ubóstwem.

Czytaj więcej o: Fundacja „Okaż Serce Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym"

Fundacja "Promyk słońca dzieciom"

2015-07-16

Fundacja PROMYK SŁOŃCA DZIECIOM

 

Fundacja PROMYK SŁOŃCA DZIECIOM powstała w styczniu 1999 roku i prowadzona jest jako non profit. Siedziba Fundacji mieści się w Kosowie - Gmina Lesznowola - woj. mazowieckie.

W fundacji działa 35 wolontariuszy.

W bieżącym roku szkolnym nawiązaliśmy współpracę z Fundacją, dzięki czemu grupa naszych uczennic będzie mogła skorzystać z  czterodniowejwycieczki w Beskid Śląski. Atrakcją listopadowej wycieczki do Wisły będzie między innymi pobyt W AQUA PARKU w Oravicy na Słowacji.

Link do strony: http://www.promyk.free.ngo.pl/ofundacji.htm

Czytaj więcej o: Fundacja "Promyk słońca dzieciom"

Kalendarium

Wtorek, 2018-09-25

Imieniny: Aureli, Kamila

Statystyki

  • Odwiedziny: 1368119
  • Do końca roku: 97 dni
  • Do wakacji: 269 dni