Jesteś tutaj:Start / Archiwum 2019/2020

Archiwum 2019/2020

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Uroczystości rozpoczęła pani Dyrektor Anna Krasuska serdecznie witając zebranych na sali uczniów, Radę Pedagogiczną i Rodziców.

Udział w uroczystościach upamiętnienia 80 rocznicy agresji Rosji na Polskę

80 rocznica agresji Sowieckiej na Polskę. Nasz poczet sztandarowy SP 3 Piaseczno brał udział we Mszy świętej na Cmentarzu Piaseczyńskim.
Pani dyrektor Anna Krasuska złożyła wieniec jako delegacja Starostwa Piaseczyńskiego.
Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i przygotowanie pocztu Pani Renacie Gołębskiej.

Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W poniedziałkowe Święto Edukacji Narodowej odbył się w naszej szkole Koncer Życzeń dla nauczycieli i pracowników szkoły. Koncert przygotowali uczniowie z Koła Teatralnego pod kierunkiem pań: Ewy Majewskiej, Zuzanny Sochy i Agnieszki Kaczorowskiej.

Nagrody Burmistrza dla Nauczycieli i Dyrektora

We wtorek 15 października odbyło się uroczyste wręczenie nagród Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno dla Nauczycieli i Dyrektorów placówek oświatowych. Ogromne gratulacje dla naszych nagrodzonych Nauczycieli Pani Anny Zaborowskiej i Pani Ewy Karczmarzyk oraz Pani Dyrektor Anny Krasuskiej.

Obchody Dnia Patrona

W poniedziałek 28 października obchodziliśmy imieninny naszego Patrona Tadeusza Zawadzkiego "Zośki". Tego dnia uczniowie całej szkoły grali w gry planszowe przygotowane przez harcerzy z 50 WDH im. Bronisława Pietraszewicza "Lota" . Gry prowadzili harcerze i zuchy ze 126 Gromady Zuchowej "Podniebne Ptaki" pod kierunkiem phm Katarzyny Walendziak.

Udział w obchodach 11 Listopada

W uroczystych obchodach 101 rocznicy odzyskania Niepodległości, które odbyły się w Piasecznie na Placu Piłsudskiego, reprezentował nas w tym roku Poczet Sztandarowy w podwójnym składzie oraz zuchy z 146 Gromdy Zuchowej i harcerze z 50 WDH, działający w naszej szkołe.

Uroczysty Apel z okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

W poniedziałek uczniowie całej szkoły zebrani na sali gimnastycznej odśpiewali Hymn Państwowy oraz obejrzeli patriotyczną inscenizację słowno - muzyczną przygotowaną przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli: p. Renaty Gołębskiej, p. Agnieszki Kaczorowskiej, p.Malwiny Studzińskiej i p. Katarzyny Rosłon.

Serduszkowy Bal Karnawałowy

Serduszkowy Bal zgromadził na sali gimnastycznej w środę 5 lutego wszystkich miłośników dobrej zabawy. Dzieci w bajkowych i stylowo czerwonych przebraniach, nawiązujacych do tematu przewodniego balu, wyśmienicie bawiły się tańcząc i uzestnicząc w różnych konkursach.

Udział w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Reprezentacja naszej szkoły - Poczet Sztandarowy w podwójnym składzie - 1 marca, uczestniczyła w uroczystych obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Piasecznie.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas VIII

W piątek 26 czerwca odbyło się jedyne w szkole uroczyste zakończenie roku szkonego, w którym uczestniczyli tylko uczniowie klas VIII. Uczniowie pozostałych klas  tego dnia odbierali świadectwa u wychowawców a  zakończenia roku dla tych uczniów odbyły się online we czwartek.

Uczniowie klas VIII otrzymali  od Pani Dyrektor Anny Krasuskiej świadectwa oraz wyróżnienia i nagrody za osiagnięcia w nauce, sporcie i pracę w Samorządzie Uczniowskim.