Zuchowe Archiwum 2019/2020

Zdobywamy sprawność Zawiszaka

Zdobywamy sprawność Zawiszaka. Na zbiórce zuchy wykonywały zadania w grze terenowej. Atrakcją i dużą pomocą w grze były krótkofalówki, dzięki którym zuchy kontaktowały się z druhną drużynową.

Udział w organizacji Dnia Patrona Szkoły Podstawowej nr 3

W poniedziałek 28 października, w dniu imienin Patrona Szkoły Tadeusza Zawadzkiego "Zośki", zuchy pomagały harcerzom w organizacji gier i zabaw dla uczniów szkoły.

Zbiórka z ratownikami z HGRM

Na zbiórce gościliśmy druhnę Angelikę Jakubowską i druha Rafała Fabisiaka - ratowników z Harcerskiej Grupy Ratowniczo - Medycznej Piaseczno, którzy uczyli nas jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy. Bardzo serdecznie dziękujemy za poświecony czas i naukę.

Obietnica Zucha

Na ostatniej przed Świętami zbiórce, zuchy, które w tym roku szkolnym wstąpiły do Gromady, złożyły Obietnicę Zucha. Starsze zuchy za swoje starania otrzymały gwiazdki zucha ochoczego i sprawnego.

Zdobywamy sprawność Małego Księcia

Zuchy wyruszyły na poszukiwanie Małego Księcia, jedną z  napotkanych postaci podczas wyprawy był lis, który zdradził zuchom pewną ważną informację.

Imieniny Zucha

MIENINY ZUCHA - 29 luty - "Raz na cztery lata zuch jest pępkiem świata". Tak świętowaliśmy nasze Imieniny na zbiórce we czwartek 27 lutego 2020 r.

Na Planecie Nauki w poszukiwaniu Małego Księcia

Zdobywając sprawność Małego Księcia zuchy trafiły w poszukiwaniach Księcia na Planetę Nauki, gdzie musiały wykonać kilka ciekawych eksperymentów.