Zima w Mieście 2020

W dniach 10.02 - 14.02.2020 r. organizowana jest w szkole akcja „Zima w mieście”.

Zajęcia odbywać się będą w godzinach 8-16.

Aby zapisać dziecko na „Zima w mieście” należy:

Krok 1: Zgłosić chęć udziału dziecka przez wiadomość do pedagoga szkolnego- Magdaleny Pogorzelskiej wysłaną na Librusie.

Krok 2: Wypełnić kartę kolonijną dostępną u pedagoga szkolnego, na stronie szkoły lub w sekretariacie oraz deklarację uczestnika i złożyć ją u pedagoga lub w sekretariacie szkoły najpóźniej do 6. 12. 2019 r. Prosimy także o zapoznanie się wraz z dzieckiem z regulaminem akcji dostępnym na stronie szkoły (nie trzeba go drukować i podpisywać).

Rodzice ponoszą koszt wyżywienia (śniadanie, obiad) w wysokości 13 zł za każdy dzień pobytu na półkolonii (65 zł za cały okres). Płatne z góry na konto obiadowe. W tytule przelewu należy napisać ,,Zima w mieście, Szkoła Podstawowa nr 3 w Piasecznie, imię i nazwisko dziecka”.

Termin płatności zostanie podany w późniejszym czasie

Opiekę nad dziećmi sprawować będą nauczyciele naszej szkoły.

Bardzo prosimy o dokładne wypełnienie kart. Szczególną uwagę prosimy zwrócić na złożenie podpisów rodziców w wyznaczonych miejscach.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

WAŻNE: Z akcji „Zima w mieście” mogą korzystać dzieci zamieszkujące teren gminy Piaseczno.

UWAGA - w plikach do pobrania  poniżej znajdują się:

Karta kwalifikacyjna

Deklaracja uczestnika