Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017 roku w poniedziałek uroczyście rozpoczął się nowy rok szkolny 2017/2018

Nowy rok szkolny to wyjątkowy rok, pełen zmian i nowości. Po raz pierwszy na rozpoczęciu roku nie pojawiły się klasy pierwsze Gimnazjum, natomiast po raz pierwszy po wielu latach powitały rok szkony klasy siódme Szkoły Podstawowej. Pani Dyrektor Alicja Czarnecka przywitała uczniów, nauczycieli i rodziców i życzyła uczniom, i nauczycielom sukcesów w nowym roku szkolnym. Wszyscy uczniowie Gimnazum i Szkoły Podstawowej po uroczystym rozpoczęciu, otrzymali na spotkanich z wychowawcami darmowe podręczniki i ćwiczenia. Po raz pierwszy powitały rok szkolny dzieci z trzech klas pierwszych i jednego oddziału przedszkolnego.