Zajęcia profilaktyczne dotyczące zagrożeń ze świata wirtualnego

W dniu 13 listopada uczniowie klas siódmych oraz drugich i trzecich gimnazjum  wzięli udział w zajęciach  profilaktycznych poświęconych zagrożeniom związanym ze światem wirtualnym.

Spotkanie prowadził rzecznik prasowy policji w Piasecznie,  pan komisarz Jarosław Sawicki, który  opowiedział co niebezpiecznego może się wydarzyć w cyberświecie, obecny był także dzielnicowy rejonu naszej szkoły Grzegorz Dębski.     W drugiej części spotkania  wystąpili znani sportowcy:  Piotr Bąkowski – mistrz świata w kickboxingu,  Paweł Zając - mistrz aikido oraz  Dominika Rembelska  - professora  alegria capoeir. Zaproszeni  goście bardzo ciekawie opowiadali młodzieży o swojej  drodze do sukcesu w sporcie, namawiali do rozwijania swoich zainteresowań i poszukiwania pasji.