Spotkanie wigilijne dla podopiecznych z Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Pęcherach

W dniu 18 grudnia w naszej szkole jak co roku odbyło się spotkanie wigilijne dla podopiecznych z Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Pęcherach.

Gości  powitali uczniowie klasy siódmej jasełkami o Bożym Narodzeniu. Następnie dzieci i ich opiekunowie wzięli udział w uroczystej kolacji, przygotowanej z tej okazji przez specjalnych gości – kucharzy restauracji MasterChef’a i blogerów kulinarnych z całej Polski.

Wszystkich zaskoczył pięknie udekorowany stół i niepowtarzalny, subtelny smak serwowanych potraw. Nie mogło  zabraknąć też spotkań  z Mikołajem, które dostarczyło dzieciom wielu wrażeń i radości.

Dyrekcja   SP     nr 3   serdecznie          dziękuje      wszystkim     zaangażowanym w przygotowanie spotkania i stworzenia ciepłej, rodzinnej atmosfery. Szczególne podziękowania kierujemy do wolontariuszy organizatorów uroczystej kolacji:

• p. Mariusza Kusia – blogera kulinarnego Big Fat Daddy z Ostródy,
  • p. Michała Fabiszewskiego – wicemasterchefa 5 edycji, najlepiej gotującego kucharza w MasterChefie
  • p. Piotr Nojszewskiego – kucharza restauracji Viva La Pizza w Lublinie
  • p. Łukasza Romka – kucharza z restauracji NaSerio z Białegostoku, sponsora ryb
  • p. Kindze Gutowskiej – blogerki kulinarnej z Bydgoszczy za przepyszne potrawy.

Gorące podziękowania składamy   państwu   Czubom za serce i ogromny wkład w przygotowanie i organizację spotkania oraz sponsorów uroczystej kolacji.

Dziękujemy za pomoc i życzliwość Radzie Rodziców SP nr 3, uczniom wolontariuszom naszej szkoły, przedstawicielom samorządów klasowych, absolwentom szkoły, nauczycielom – p. T. Raczyńskiej, p. R. Gołębskiej, p. A. Kaczorowskiej,     p. K.  Kaczmarskiej,    p. M. Pogorzelskiej,   p. M. Aronowicz i p. J. Lewandowskiemu oraz intendentowi p. K. Nowackiej oraz wszystkim  rodzicom i osobom, które włączyły się do przygotowania uroczystości.

Z okazji zbliżających się Świąt życzymy wszystkim

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia

pełnych

Radości, Miłości i Pokoju,