Już po raz drugi! Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój w Szkole Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Piaseczni

Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój w Szkole Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Piasecznie.

W wyniku konkursu wniosków 2017, ogłoszonego i zarządzanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) w ramach projektu, pt. “Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, zespół projektowy po raz kolejny pozyskał znaczące środki finansowe na realizację zagranicznych mobilności - szkoleń dla nauczycieli. Tym razem, celem projektu “Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” jest  nabycie i zwiększenie kompetencji kluczowych oraz zawodowych przez nauczycieli, umożliwiających realizację nowych rozwiązań programowych i metodycznych w procesie kształcenia. Powołany w tym celu zespół liderów ma współpracować przy ich wdrażaniu.

Z pozyskanych środków trzynastu przedstawicieli Rady Pedagogicznej odbędzie indywidualne szkolenia językowe w Irlandii, Szkocji i w Niemczech w 2018 i 2019 roku. Wzrost umiejętności i kompetencji językowych nauczycieli umożliwi im realizowanie projektów międzynarodowych, a w przyszłości udział w międzynarodowej wymianie młodzieży.

Serdecznie zapraszamy na nowy blog relacjonujący na bieżąco pracę naszych nauczycieli. Wybraliśmy nazwę POWER_Dream_Team, bo razem możemy więcej.