Międzynarodowy Dzień Języków Obcych

W dniu 25 wrześna odbył sie w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Języków Obcych.

W tym roku uczniowie klas II – III Szkoły Podstawowej zaprezentowali się w barwach różnych krajów, śpiewając kanon „Panie Janie” w ich językach. Uczyli się także nawzajem od siebie podstawowych słówek, pochodzących z języków całego świata.

Uczniowie klas IV – VI uczestniczyli w finale konkursu o językach organizowanego przez p. Irenkę Żebrowską . Mieli okazję podziwiać zwycięskie prezentacje mówiące o różnych krajach , śpiewać w wielu językach dobrze znany wszystkim kanon "Panie Janie" oraz oklaskiwać zwycięzców konkursu, dotyczącego rozpoznawania flag państw.

Jak co roku wszyscy dobrze się bawili i niewątpliwie zdobyli nowe wiadomości, dotyczące zarówno języków obcych, jak i krajów, w których są one używane.