email sp.golkow@wp.pl

Kartka z kalendarza

Szkoła w chmurze
Odznaka Szkoła eTwinning na lata 2020-2021

Juniorki MUKS PIASECZNO (absolwentki naszego Gimnazjum) w Finale Mistrzostw Polski 3X3 U-18

W niedzielę  19.05.2013 r.  odbyły się Mistrzostwa Mazowsza 3x3  U-18 Kobiet i Mężczyzn, których organizatorem była Ostrowia Mazowiecka. W Mistrzostwach wzięły udział zawodniczki piaseczyńskiego MUKS PIASECZNO w składzie :  Błajda Izabela kpt. , Matulka Natalia, Wisłocka Aleksandra i Kowalska Justyna, trener Krasuska Anna.

Dziewczyny rozegrały cztery spotkania w grupie , które bezapelacyjnie wygrały oraz spotkanie finałowe , które odbyło się pomiędzy zespołami : MUKS PIASECZNO a  „Rosyjski Sniikers” Ostrołęka. Tym samym zostały MISTRZYNIAMI MAZOWSZA W GRZE 3X3 i osiągnęły awans do turnieju finałowego MP 3X3 U-18, który odbędzie się 31.05 we Wrześni  - informacje na oficjalnej stronie  www. streetballpolska.pl.

Warto jeszcze zaznaczyć, iż nasze zawodniczki wygrały konkursy indywidualne:

RZUTY OSOBISTE :  Izabela Błajda

RZUTY ZA 3 PKT. : Matulka Natalia

Zatem życzymy powodzenia podczas FINAŁÓW  MISTRZOSTW POLSKI.

FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI U-18 WRZEŚNIA 2013

Już tylko dwa turnieje eliminacyjne pozostały do rozegrania w cyklu Mistrzostw Polski U-18. Pozostały dwa wolne miejsca w finale dla dziewcząt i dwa miejsca dla chłopców. Ostatnia szansa na awans w sobotę 25 maja w turniejach organizowanych przez Wielkopolski Związek Koszykówki /Kórnik/ oraz Lubuski Związek Koszykówki /Zielona Góra/. Szczegóły turnieju wielkopolskiego w Komunikacie Organizacyjnym w dziale KOMUNIKATY, a lubuskie info na stronie Lubuskiego Związku Koszykówki. Na chwile obecną w finale rozgrywek żeńskich wystąpią: GTK I Gdynia, NIE MA LIPY Wodzisław Śląski, CHROBRY BASKET Głuchołazy, SAJGON NA DZIELNI Kielce, OLSZTYN HEAT Olsztyn i MUKS Piaseczno, które zwyciężyły w turniejach eliminacyjnych. Wśród mężczyzn awans w wyniku zwycięstwa w turnieju eliminacyjnym wywalczyli: GTK II Gdynia, TO NIE TAKIE PROSTE Skierniewice, SHOW TIME Tychy, SUDETY Jelenia Góra, 4 PIĘTROWY KARAMBOL Kielce, SKLEP KOSZYKARZA, PL TERMIK STREET 4 Mrągowo, CZYŻYKI Stalowa Wola, GLORY BALLERZ MŁK Małkinia Górna i INTOCHABLES Szczecin. Zgodnie z regulaminem przyznaliśmy "dzikie karty" następującym zespołom, które w najliczniej obsadzonych turniejach zajęły drugie miejsca: DRUŻYNA ACTIMELA Mragowo, GREJT OSTRÓW GEJMERS Ostrów Mazowiecka, GTK I Gdynia, SZKOŁA GORTATA Łódź i GIVE ME THE ROCK Gorzów Wlkp. Szczegóły organizacyjne turnieju finałowego w Komunikacie Organizacyjnym w dziale KOMUNIKATY.