Wystawa prac plastycznych Aleksandry Przychodzeń z klasy II a SP

W dniach od 5 do 15 kwietnia br. na hallu naszego gimnazjum były prezentowane prace plastyczne uczennicu klasy II a SP - Aleksandry Przychodzeń.

Prace prezentowane na wystawie były wykonane pod kierunkiem pani Teresy Soleckiej na zajęciach , na które Ola uczęszcza do Studia Malarstwa i Rysunku w Mysiadle.

Prezentowane prace zostały wykonane w różnych technikach malarskich min. w technice plakatowej , temperowej , olejnej i pastelowej.

Tematy inspirujące Olę do pracy to przede wszystkim świat przyrody i zwierząt . Oglądamy więc, kwiaty ,drzewa , krajobrazy , urocze koty i piękne konie.

Wszystkich , którzy nie widzieli wystawy zachęcam do obejrzenia prac w naszej galerii internetowej , znajdującej sie pod tym tematem.