• Zmień kontrast
 • Czcionka
 • A
 • A+
 • A++

Statystyki

 • Odwiedziło nas: 1440985
 • Do końca roku: 13 dni
 • Do wakacji: 185 dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" w Piasecznie

ul. Główna 50 05-502 Piaseczno

tel. 22 7567519

email sp.golkow@wp.pl

Jesteś tutaj:Start / Strona startowa

Strona startowa

Dzwonki (Wariant A)

Obowiązujący rozkład dzwonków i przerw (kliknij czytaj więcej!).

Dzwonki - lekcje skrócone 30 minut (wariant B)

Wersja dzwonków dla dni, w których lekcje są skrócone od rana tj. godziny 7.45. (Wariant B)

Polityka Prywatności w SP3 Piaeczno

Polityka prywatności

 1. Szkoła Podstawowa nr 3 im.Tadeusza Zawadzkiego  "Zośki" przy ul. Głównej 50, 05-500 Piaseczno przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
 2. Szkoła Podstawowa nr 3 pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej.  Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizom statystyk odwiedzin, ustaleniu, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
 3. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony Szkoły Podstawowej nr 3  wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, zmień  ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnuj z używania naszej strony internetowej.
 4. Szkoła Podstawowa nr 3  używa ciasteczek aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
 5. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
 6. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na adres mailowy zamieszczony w zakładce KONTAKT.
 7. Inspektorem Ochrony Danych osobowych w Szkole Podstawowej nr 3  jest Pani Beata Duch-Kosiorek adres e-mail do kontaktu: rodobeata@gmail.com
 8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce http://sp3piaseczno.szkolnastrona.pl/p,816,polityka-prywatnosci-sp-3-piaseczno

Piaseczyńska Karta Mieszkańca - przystap do programu

Program prowadzony przez Gminę Piaseczno dla mieszkańców gminy, rozliczających podatek dochodowy od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym w Piasecznie, uprawniający do korzystania z ulg, zwolnień i preferencji oferowanych przez Gminę Piaseczno i Partnerów Programu „Piaseczyńska Karta Mieszkańca”.

Zostań rodziną zastępczą

Powiat Piaseczyński pilnie poszukuje rodziny zastępczej dla dzieci z nagłych interwencji.

Wszystkie osoby, które chciałyby stworzyć rodzinę zastępczą prosimy o kontakt z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 14 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, tel. 22 756 62 44, 22 756 61 98, e-mail: kontakt@pcprpiaseczno.pl

Aby obejrzeć spot kampanii kliknij : czytaj więcej