im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki"

w Piasecznie

ul. Główna 50

05-500 Piaseczno

Szkoła w chmurze
Odznaka Szkoła eTwinning na lata 2020-2021

Zuchy ZHP

ZHP

Na terenie naszej szkoły z ramienia Hufca ZHP Piaseczno działa

126 Gromada Zuchowa PODNIEBNE PTAKI

drużynowa phm Olga Maciejewska

przyboczna pwd Teresa Kęciek

przyboczna Marta Bujanowicz

zuchy

Zbiórki zuchowe roku szkolnym 2020/2021 będą się odbywały w środy w godz. 16.30 - 17.45.

Pierwsza zbiórka odbędzie się 30 września.

Zapisy uczniów klas pierwszych u druhny Olgi Maciejewskiej (Librus). Liczba miejsc ograniczona.

Jestśmy na Facebooku - 126 GZ Podniebne Ptaki

Jesienny Złaz Hufca 2020

Pierwszą sobotę października spędziliśmy na złazie wyruszając z dworca PKP Zalesie Górne, leśnymi ścierzkami Chojnowskich lasów, przez Zimne Doły do harcerskiej bazy Hufca ZHP Piasecznoo w Nowinkach. w trasie mieliśmy do wykonania kilka zadań by móc spotkać się z panią Jesienią. Do naszych zadań należało min. ćwiczenie rzutów do celu, odnalezienie schowanych przedmiotów, zbudowanie domku dla krasnala, przeprowadzenie druhen przez las, odwiedzenie miejc pamięci. Po przyjściu do bazy czekał na zuchy pyszny posiłek i gra terenowa oraz Apel gromad zuchowych. Tak rozpoczęliśmy kolejny rok harcerski.