Osiągnięcia naszych uczniów

Sukcesy koszykarskie Gabrysi Zaron uczennicy klasy VIIIb

Gabrysia Zaron to utalentowana zawodniczka MUKS Piaseczno i uczennica naszej szkoły. Ostatnie sukcesy Gabrysi :

- Zwycięstwo i tytuł MVP Gortat Camp w tym roku zorganizowanym na  Bemowie

wybrana po raz kolejny przez trenerów MVP (najbardziej wartościową zawodniczką) Mazowsza swojego rocznika 2005;

- powołana do kadry Mazowsza rocznika 2005

- Srebrny medalna Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży z  Kadrą Mazowsza

Zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie matematycznym "Mistrzowie Matlandii"

Serdeczne gratulacje dla kl. 4a SP za zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie matematycznym Mistrzowie Matlandii.
W konkursie liczono średni wynik wszystkich uczniów klasy.

Gratuluję nie tylko wygranej finansowej (1000 zł na wydatki klasowe), ale również podniesienia swoich umiejętności i wyników.
W przyszłym roku szkolnym mam nadzieję na podjęcie wyzwania przez inne klasy naszej szkoły.

Ewa Karczmarzyk
nauczyciel matematyki

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ortograficznym.

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ortograficznym otrzymała uczennica kl. 3 b gim Łucja Pawluk.

Gratulujemy!

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Geograficznym "Poznajemy kontynenty- Polacy na krańcu świata"

W gminnym konkursie geograficznym "Poznajemy kontynenty - Polacy na krańcu świata", uczennice - Weronika Florek, Paulina Leszczyńska i Patrycja Mergner otrzymały wyróżnienie.

Gratulujemy!

II miejsce na I Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

Miło nam poinformować , że drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" w Piasecznie

w składzie:

Paulina Leszczyńska klasa IIIc G

Katarzyna Grachel klasa IIIc G

Patrycja Mergner klasa IIIc G

Krystian Siadaczko klasa IIIc G

Łukasz Kozieł klasa IIIc G

Zajęła II miejsce na I Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, które odbyły się 24.05.2018 roku na terenie Szkoły Podstawowej im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Jazgarzewie.

Dorota Kucharczyk-Przykaza

Nauczyciel EDB

III miejsce w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym Świat Owadów Mazowsza

Dnia 19.05.2018 w SP nr 5 w Piasecznie odbył się finał Powiatowego Konkursu Przyrodniczego  Świat owadów Mazowsza  . Był to już trzeci etap konkursu sprawdzający wiedzę i umiejętność rozpoznawania owadów.
W kategorii wiekowej klas 4- 6 wzięła udział: Anna Kuryło z klasy 6a,  w II kategorii klas 7 i gimnazjum  uczestniczyli: Aniela Sobuś  z klasy 3 c i Bartosz Lubarski z klasy 3 a.
Gimnazjalista Bartosz Lubarski zajął 3 miejsce w tym konkursie.

Serdecznie gratulujemy !!!

Srebrny Medal w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Pływaniu Niepełnosprawnych Kraków 2018

Na Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Pływaniu Niepełnosprawnych, które odbywały się w Krakowie w dniach 11-13 maja 2018 uczeń klasy IIa gim. Hubert Lewiński zdobył indywidualnie srebrny medal w klasie S7 oraz trzy złote medale w sztafetach: 4 x 100m zmiennym-gdzie płynął kraulem, 4 x 100m dowolnym i 4 x 50m dowolnym.

IKS AWF Warszawa - zapraszamy do odwiedzin klubu Huberta na Facebooku https://www.facebook.com/iksawfplywanie/

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim PATRIOTYZM 2.0.

W Ogólnopolskim Konkursie Literackim PATRIOTYZM 2.0. w kategorii wiekowej  15-18 lat pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy III c naszego gimnazjum - Aniela Sobuś.

Nagrodzona praca nosiła tytuł – „O miłości i zagubionym różańcu”. Jest to kolejne wyróznienie dla Anielki w konkursie literackim.

Gratulujemy!!

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Piórem malowane 2017"

Uczennica klasy IIIc gimnazjum Aniela Sobuś zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Piórem malowane2017 - Poszukiwania w graciarni umysłu" - kategoria proza.

Gratulujemy !

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych Bydgoszcz 2018

Uczeń klasy II a Hubert Lewiński w Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych w Bydgoszczy  zajął następujące miejsca w klasie S7 w kategorii wiekowej 13-15 lat:

• 2 miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym,
  • 2 miejsce na dystansie 100m stylem dowolnym,
  • 2 miejsce na dystansie 50 m stylem grzebietowym,
  • 2 miejsce na dystansie 100 m stylem grzbietowym.