Sport

sport

SEKCJE SPORTOWE działające na terenie szkoły / bezpośrednie linki do stron internetowych :

VICEMISTRZOSTWO Mazowsza U11K

Zawodniczki, uczennice z naszej szkoły grające w MUKS Piaseczno pod kierunkiem trenerki Natalii Matulki zdobyły 15 maja 2021 r. VICEMISTRZOSTWO  Mazowsza U11K.

SMOK w Szkołach Podstawowych w Piasecznie.

Nasza szkoła uczetniczy w Programie dla szkół -  SMOK

W Gminie Piaseczno, w ramach programu współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu  i Turystyki w ramach zadania "Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży w ramach działań prowadzonych przez polskie związki sportowe przy wsparciu Jednostek Samorządu Terytorialnego” utworzony został Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki (SMOK).

I miejsce w Powiecie w unihokeju

Złoto nasze a nasza szkoła najlepsza w powiecie. Teraz kolejny etap zawody międzypowiatowe Gratulujemy całemu zespołowi i trenerowi Panu Piotrowi Tomaszewskiemu.

I miejce w Gminnych zawodach w unihokeju

4 listopada na hali sportowej naszej szkoły odbyły się Gminne zawody w unihokeju. Drużyna chłopców z klas 4 - 6 zajęła I miejsce i zdobyła złoty medal w tych zawodach.

Sekcja kolarska - najnowsze informacje

W naszym klubie prowadzimy szkolenie w kolarstwie szosowym, torowym, przełajowym i górskim, w kategoriach wiekowych: żak, młodzik, junior młodszy i junior.

Sekcja koszykówki 2013/2014

Sekcja koszykówki, istniejąca w naszej szkole należy do Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego - MUKS PIASECZNO. Trenerem sekcji jest pani Anna Krasuska.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2013/2014 SZKOŁA PODSTAWOWA

Prezentujemy tegoroczne sukcesy sportowe uczniów szkoły podstawowej trenujących pod opieką pani Anny Krasuskiej.

Juniorki MUKS PIASECZNO (absolwentki naszego Gimnazjum) w Finale Mistrzostw Polski 3X3 U-18

W niedzielę  19.05.2013 r.  odbyły się Mistrzostwa Mazowsza 3x3  U-18 Kobiet i Mężczyzn, których organizatorem była Ostrowia Mazowiecka. W Mistrzostwach wzięły udział zawodniczki piaseczyńskiego MUKS PIASECZNO w składzie :  Błajda Izabela kpt. , Matulka Natalia, Wisłocka Aleksandra i Kowalska Justyna, trener Krasuska Anna.