Jesteś tutaj:Start / Aktualności

Zima w mieście 2018/2019

W dniach 28.01 do 1.02.2019 organizujemy w naszej szkole akcję "Zima w mieście".
Zajęcia odbywać się będą w od godz. 8.00 do 16.00

Nowości wydawnicze z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

W ramach realizacji  „Narodowego Programu  Rozwoju Czytelnictwa”, dotyczącego wspierania w latach 2016 – 2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki szkolne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję  i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych  -  nasza szkoła otrzymała  w roku 2018 dotację finansową w wysokości 15 000 zł.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ptaki Fruwaki"

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym. Tematem tegorocznej edycji konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży są „Ptaki Fruwaki”.

Ptaki w swej różnorodności stanowią nieograniczone pole plastycznych interpretacji. Tytuł podany w formie żartobliwej rymowanki ma sprawić, że uczestnicy mogą podejść do tematu w sposób mniej konwencjonalny, a bardziej abstrakcyjny i oderwany od prawdziwego wizerunku ptaków. Ptaki poprzez kształt, kolor, wzory ... są inspiracją do stworzenia wyjątkowych prac plastycznych.

Konkurs plastyczny - "EPIZODY Z HISTORII NAJNOWSZEJ POLSKI W KOMIKSIE"

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym  - VII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu - "EPIZODY Z HISTORII NAJNOWSZEJ POLSKI W KOMIKSIE" (rok szkolny 2018/2019).

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: 11-13 lat, 14-16 lat i 17-19 lat. Uczestnicy konkursu mają przedstawić w formie komiksu ważne wydarzenie z historii najnowszej Polski (okres od 1917 do 1990 roku).  Bohaterem komiksu może być postać autentyczna lub fikcyjna. Komiks powinien zawierać od 8 do 10 stron formatu A4 (układ pionowy). Dopuszczalne techniki: rysunek, malarstwo, grafika komputerowa, fotografia.

Kalendarz na rok szkolny 2018/19

Kalendarz na rok szkolny 2018/2019.

Ogólne warunki ubezpieczenia NNW PZU Edukacja

W plikach do pobrania znajdziecie Państwo informacje o ogólnych warunkach ubezpieczenia dzieci. Prosimy o zapoznanie sie z broszurą informacyjną.

Oferta zajęć dodatkowych (płatnych)

Na naszej stronie internetowej w zakładce Zajęcia dodatkowe (płatne) pojawiła się nowa oferta dodatkowych zajęć.

Linki do informacji o zajęciach:  http://www.zsppiaseczno.szkolnastrona.pl/index.php?c=page&id=809

Dzwonki

Przypominamy czas rozpoczęcia poszczególnych lekcji - dzwonki. Informacja ta na stałe zamieszczona jest na stronie internetowej w zakładce głównej - STRONA STARTOWA.
W razie problemów z wyszukiwaniem informacji na stronie proszę o korzystanie z naszej wyszukiwarki , w której wystarczy wpisać wyszukiwaną frazę.

Co zrobić aby odnaleźć informacje na szkolnej stronie internetowej ?

W związku z problemami , dotyczącymi wyszukiwania informacji na stronie internetowej naszej szkoły, a szczególnie informacji skierowanych do Rodziców zachęcam do zapoznania się z krótką instrukcją.