Jesteś tutaj:Start / KOMUNIKATY

KOMUNIKATY

Zmiana adresu szkolnej strony internetowej

W zwiazku z tym, że od września nasza szkoła przestała być zespołem szkół a stała sie ponownie szkołą podstawową zmianie uległa domena naszej strony internetowej.

Obecny adres strony to:  http://sp3piaseczno.szkolnastrona.pl/

Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego 2017

W tabelach przedstawiono wyniki Egzaminu Gimnazjalnego 2017 uczniów naszego Gimnazjum na tle gminy, powiatu , województwa i kraju oraz tabelę staninową, okreslającą poziom jaki osiągnęli uczniowie.

Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego 2016

W tabeli prezentujemy wyniki Egzaminu 2016 naszych uczniów.

Wyniki Sprawdzianu 2016

Wyniki sprawdzianu klas VI w 2016 roku w zestawieniu z wynikami gminy , powiatu i województwa.

Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w sprawie zasad udostępniania prac pisemnych uczniów rodzicom.

Komunikat znajduje się również w zakładce KOMUNIKATY

Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół w Piasecznie w sprawie zajęć edukacji seksualnej grupy PONTON

W związku z wątpliwościami rodziców uczniów klas III gimnazjum, dotyczącymi zajęć z edukatorami seksualnymi grupy "PONTON" oraz ich tematyki, po wysłuchaniu opinii za i przeciw programowi, na spotkaniu w dniu 15.10.2015 roku, mając również na względzie negatywną opinię Rady Rodziców na temat programu edukatorów seksualnych "PONTON", jako dyrektor szkoły nie wyrażam zgody na przeprowadzenie 2 godzin lekcji w klasach III gimnazjum w roku szkolnym 2015/16 z grupą edukatorów seksualnych przy Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny - PONTON.

mgr Alicja Czarnecka