Drużyna

50 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska im. Bronisława Pietraszewicza Lota od wielu już lat działa przy Szkole Podstawowej nr 3 w Piasecznie i należy do Hufca ZHP Piaseczno. Aktualnie w drużynie są 3 zastępy harcerzy z klas 4-7 oraz 4 zastępy staszoharcerskie (od klasy 7 wzwyż). Harcerze aktywnie działają podejmując różne służby zarówno na rzecz społeczności lokalnej jak i o zasięgu ogólnokrajowym. Realizują program zgody z celami statutowymi ZHP oraz misją drużyny. Harcerze często uczestniczą w różnych formach pracy- biwaki, rajdy, świeczowiska. Licznie biorą udział w obozach, które są kontynuacją pracy rocznej. Spora część korzysta również z wydarzeń na arenie międzynarodowej takie jak zloty, jamboree.

Kadra drużyny

pwd Tomasz Danis- drużynowy  -tomasz.danis@zhp.net.pl