Jesteś tutaj:Start / Specjaliści

Specjaliści

Grupę specjalistów w Szkole Podstawowej nr 3 stanowią : pedagog szkoły podstawowej p. Magdalena Pogorzelska, pedagog oddziałów gimnazjalnych i logopeda  p. Tatiana Raczyńska, psycholog p. Katarzyna Tokarska, terapeuta pedagogiczny p. Elżbieta Szulborska.

Program wychowawczy Szkoły Podstawowej nr. 3 w Zespole Szkół Publicznych w Piasecznie.

Program wychowawczy Szkoły Podstawowej nr. 3 w Zespole Szkół Publicznych w Piasecznie w plikach do pobrania.

W plikach do pobrania znajduje się "Program profilaktyczny w Zespole Szkół Publicznych im. Tadeusza Zawadzkiega "Zośki" w Piasecznie"

Regulamin organizacji zajęć z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogiczne w Zespole Szkół Publicznych w Piasecznie.

Treść regulaminu organizacji zajęć z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Procedury stosowane w ZSP w Piasecznie dotyczące eliminacji przemocy rówieśniczej

Eliminacja przemocy rówieśniczej w szkole - procedury podejmowanych działań.