Archiwum 2010/13

17 czerwca - Dzień PRL-u w naszej szkole

17-go czerwca odbył sie w naszej szkole Dzień PRL-u. Była to ciekawa lekcja historii najnowszej naszego kraju przygotowana przez osoby prowadzące w naszej szkole warsztaty historyczne, nauczyciela historii  oraz  uczniów biorących udział w warsztatach.

Spotkanie z profesorem Leszkiem Balcerowiczem

W dniu 16 czerwca br. odbyło się w naszej szkole spotkanie z profesorem Leszkiem Balcerowiczem.

Spotkanie to było kontynuacją cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi pod wspólnym tytułem "Okno na świat".

Premiera przedstawienia "Zaczarowane Drzewo"

W dniu 13 maja br. w Domu Kultury w Piasecznie odbyła się premiera przedstawienia " Zaczarowane drzewo".

Piknik Rodzinny i Dzień Otwarty

W dniu 4 czerwca br. odbył sie w naszej szkole II Piknik Rodzinny połączony z odbywającym się cyklicznie od kilku lat Dniem Otwartym.

Na odwiedzających naszą szkołę w tym dniu gości , uczniów i rodziców czekało wiele atrakcji.

Wystawa prac Zbigniewa Przystupy

W dniach od 16 maja do 4 czerwca br  w naszej szkole można było podziwiać wystawę rysunków i szkiców pana Zbigniewa Przystupy.

Majowe Święta - Kochamy Polskę

Kocham Cię Polsko - pod takim hasłem obchodzone były majowe święta w naszej szkole.

Wystawa prac plastycznych Aleksandry Przychodzeń z klasy II a SP

W dniach od 5 do 15 kwietnia br. na hallu naszego gimnazjum były prezentowane prace plastyczne uczennicu klasy II a SP - Aleksandry Przychodzeń.

Konkurs wiedzy dla klas II SP

26 marca w SP nr 5 odbył się ostatni etap gminnego konkursu „Znam te lektury".

Konkurs "ekstraKlasa" dla najbardziej życzliwej i tolerancyjnej klasy

Konkurs  "ekstraKLASA" o  tytuł najbardziej życzliwej i tolerancyjnej klasy w Szkole Podstawowej Nr 3 i  Gimnazjum Nr 4 w Zespole Szkół Publicznych w Piasecznie został rozstrzygnięty.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 21 marca br.

"Pan Wiosna" - powitanie wiosny

W dniu 18 marca Samorząd Uczniowski Gimnazjum zorganizował powitanie wiosny.

Impreza nosiła tytuł "Pan Wiosna" i była jednocześnie zadaniem w "Turnieju Klas - Klasa na Medal".