• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1409782
  • Do końca roku: 46 dni
  • Do wakacji: 218 dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" w Piasecznie

ul. Główna 50 05-502 Piaseczno

tel. 22 7567519

email sp.golkow@wp.pl

Jesteś tutaj:Start / Archiwum 2017/18

Archiwum 2017/18

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017 roku w poniedziałek uroczyście rozpoczął się nowy rok szkolny 2017/2018

Akcja Sprzątania świata pod hasłem „Nie ma śmieci są – surowce”

Jak co roku w akcji sprzątania świata uczestniczą placówki oświatowe z terenu gminy Piaseczno. W tym roku pod hasłem  „Nie ma śmieci są – surowce”.

Uroczysty Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

We czwartek, 12 października obchodzililiśmy Święto Edukacji Narodowej.

Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej nr 3

Zgodnie z tradycją Szkoły w dniu Święta Edukacji Narodowej, uczniowie klas pierwszych, zostają uroczyście pasowani na uczniów.

Święto Patrona Szkoły

W tym roku szkolnym obchody Święta Patrona Szkoły Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" trwały trzy dni, od czwarku 26 października do 28 października - dnia imienin Patrona.

Święto Niepodległości

Rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę, uczniowie szkoły uczcili w piątek 10 listopada uroczystym apelem przygotowanym przez klasy VIIb Szkoły Podstawowej i 2c oddziału gimnazjum.

Zajęcia profilaktyczne dotyczące zagrożeń ze świata wirtualnego

W dniu 13 listopada uczniowie klas siódmych oraz drugich i trzecich gimnazjum  wzięli udział w zajęciach  profilaktycznych poświęconych zagrożeniom związanym ze światem wirtualnym.

Spotkanie wigilijne dla podopiecznych z Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Pęcherach

W dniu 18 grudnia w naszej szkole jak co roku odbyło się spotkanie wigilijne dla podopiecznych z Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Pęcherach.

Gości  powitali uczniowie klasy siódmej jasełkami o Bożym Narodzeniu. Następnie dzieci i ich opiekunowie wzięli udział w uroczystej kolacji, przygotowanej z tej okazji przez specjalnych gości – kucharzy restauracji MasterChef’a i blogerów kulinarnych z całej Polski.

Zima w Mieście

Czy ferie mogą być nudne? Jasne, że tak, ale nie w naszej szkole. Uczniowie, pod opieką wspaniałych wychowawców, cudownie spędzili wolny czas.

Projekt "Christmas in our hands"

Projekt "Christmas in our hands" jest realizowany od października 2017 do stycznia 2018 z kilkoma szkołami z krajów UE: Rumunii, Bułgarii, Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Chorwacji, Grecji i Czech.

Krajowe Biuro eTwinning przyznało Krajową Odznakę Jakości za projekt ,,Christmas in Our Hadns" realizowany od listopada 2017 do stycznia 2018 w naszej szkole.