Archiwum 2014/15

VI Piknik Rodzinny

W sobotę 13 czerwca odbył się Vi Piknik Rodzinny organizowany przez Radę Rodziców przy współudziale Dyrekcji Szkoły i Rady Pedagogicznej.

Pokaz zasad bezpieczeństwa z psem policyjnym

We czwartek 11 czerwca uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej wysłuchali zasad bezpieczeństwa dotyczących zachowań wobec zwierrząt i zobaczyli pokaz tresury z psem policyjnym. Spotkanie prowadzili policjańci z Piaseczyńskiej Komendy Policji.

ekstraKLASA 2014/2015 Szkoła Podstawowa

W dniu 9 marca br. odbyła się piąta edycja konkursu "ekstraKLASA" o  tytuł najbardziej życzliwej i tolerancyjnej klasy w Szkole Podstawowej nr 3  w Zespole Szkół Publicznych w Piasecznie.

ekstraKLASA 2014/2015 Gimnazjum

W dniu 9 czerwca br. odbyła się piąta edycja konkursu "ekstraKLASA" o  tytuł najbardziej życzliwej  klasy  Gimnazjum Nr 4  w Zespole Szkół Publicznych w Piasecznie.

Pokaz Ilussion Khermayer

3 czerwca uczniowie mieli okazję oglądać pokaz jedynego w Polsce i jednego z niewielu na świecie iluzjonisty Twórcy.

Spotkanie z cyklu okno na świat z absolwentem naszej szkoły Mateuszem Przystupą.

W dniu 25 maja br. odbyło się spotkanie uczniów klas trzecich gimnazjum z Mateuszem Przystupą -   absolwentem  naszej szkoły, obecnie sportowcem  i studentem Akademii Wychowania Fizycznego.

I miejsce w etapie rejonowym konkursu

Komenda Stołeczna Policji wspólnie z Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz Biurem Edukacji Urzędu m.st. Warszawy zorganizowały IV Edycję konkursu pn. „Policjanci są wśród nas”. Partnerem konkursu jest również Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Konkurs został objęty honorowym patronatem Wojewody Mazowieckiego.

Uroczysty Apel z okazji obchodów rocznicy Konstytucji 3 Maja

We czwartek 30 kwietnia uczniowie klasy IVc przygotowani przez wychowawczynię p. Annę Lewińską, uroczystym apelem wprowadzili uczniów Szkoły Podstawowej w klimat obchodów rocznicy, uchwalenia 3 Konstytucji Maja.

Okno na świat z aktorem Marcinem Przybylskim

We czwartek 16 kwietnia Okno na świat przed gimnazjalistami z klas 1-2 otwierał aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, wykładowca Warszawskiej Akademii Teatralnej Marcin Przybylski.

Klub Europejczyka w Brukseli - po raz kolejny

W poprzednim roku szkolnym duża grupa uczniów naszego gimnazjum - aktywistów Klubu Europejczyka -  zaangażowana była w organizację Dnia Europy w Piasecznie, który odbył się 9 maja 2014 r. W nagrodę, Pani Prof. dr hab. Danuta Hübner  - przewodnicząca Komisji Spraw Konstytucyjnych Parlamentu Europejskiego - zaprosiła młodzież  do Europarlamentu.