Archiwum 2013/14

Uroczyste zakończenie klas 1 - 3 SP

Najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej uroczyście zakończyli rok szkolny 2013/2014 w piątek 27 czerwca.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 4 - 6

W piątek 27 czerwca uczniowie klas 4 - 6 uroczyście zakończyli rok szkolny 2013/2014.

Lolek w Ciszy Niepokalanej

We wtorek 24 czerwca uczniowie Zespołu Szkół, wystąpili w inscenizacji o dzieciństwie i młodości Papieża Jana Pawła II "Lolek w Ciszy Niepokalanej", przygotowanej pod kierunkiem nauczycielki religii p. Katarzyny Kurant.

Gortat Camp

24.06.2014 koszykarki z naszej szkoły wzięły udział w treningu z gwiazdą NBA Marcinem Gortatem oraz innymi gwiazdami i trenerami NBA i nie tylko.

Oto fotorelacja z tej imprezy.

V Piknik Rodzinny

7 czerwca br. odbył się w naszej szkole V Piknik Rodzinny. Imprezę zorganizowała Rada Rodziców przy współudziale Dyrekcji Szkoły i Rady Pedagogicznej.

Koncert klasy IIa dedykowany mamom

W piątek, 6 czerwca, odbył się niezwykły koncert dedykowany mamom.

Super Mozaika w Super GUINNESSIE

Dzień 1 - GUINNESS WYSTARTOWAŁ 24 maja 2014

24 maja 2014 nasi uczniowie wraz z uczniami innych szkół  rozpoczęli  bicie rekordu GUINNESSA .

II Piaseczyńskie Dni Techniki - Technika we wszystkich wymiarach

W dniach 23-24 maja Zespół Szkół Nr 1 w Piasecznie, (tzw. „Wiadukt”) zorganizował II Piaseczyńskie Dni Techniki - Technika we wszystkich wymiarach. Gośćmi imprezy były między innymi władze samorządowe, przedstawiciele firm. z terenu województwa mazowieckiego, wyższych uczelni oraz uczniowie.

Gala Ekstraklasy - Gimnazjum 2013/14

W dniu 13 maja 2014 r. odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie "EkstraKLASA" o  tytuł najbardziej życzliwej i tolerancyjnej klasy w Gimnazjum Nr 4 w  Zespole Szkół Publicznych w Piasecznie.

Dzień Europy

9 maja 2014 z inicjatywy Klubu Europejczyka przy Gimnazjum nr 4 w Piasecznie zorganizowany był Dzień Europy. Świętowaliśmy 10 urodziny Polski w Unii Europejskiej.