Archiwum 2018/19

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 rozpoczęło się 3 września w naszej Szkole od symbolicznego przekazania klucza do szkoły. Ustępująca ze stanowiska Dyrektora p. Alicja Czarnecka przekazała uroczyście klucz do Szkoły, obejmującej stanowisko Dyrektora p. Annie Krasuskiej.

Dzień Języków Obcych

Dzień Języków Obcych był obchodzony w naszej szkole w środę, 26 września. Tego dnia uczniowie przyszli do szkoły ubrani w kolory flag krajów, które mieli reprezentować i brali udział w licznych konkursach językowych.

Uroczysty Apel - Dzień Edukacji Narodowej

W poniedziałek, 15 października uczniowie klas szóstych Szkoły Podstawowej wystąpili w uroczystym Apelu przygotowanym dla nauczycieli i pracowników Szkoły, z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Pasowanie na ucznia - Dzień Edukacji Narodowej

Tradycją naszej szkoły jest uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych w Święto Edukacji Narodowej.

Spotkanie z Warszawskim Kataryniarzem

We czwartek 15 listopada mielismy okazję posłuchać pieśni patrotycznych wygrywanych przez katarynkę na której melodie wygrywał Warszawski Kataryniarz p. Piotr Bot.

Gra terenowa - Podróż z Piłsudskim

Uczniowie uczestniczyli w grze terenowej przygotowanej przez harcerzy z 50 WDH.

11:11 piątek 9 listopada zaśpiewaliśmy Hymn Polski.

Wspólnie cała szkoła o 11:11 odspiewała Hymn Polski uczestnicząc w Ogolnopolskiej Inicjatywie Ministerstwa Edukacji z okazji 100 lecia Odzyskania przez polskę Niepodległosci.

Przybyli ułani pod okienko - inscenizacja zuchowa z okazji 100 lecia Nepodległości

126 Gromada Zuchowa "Podniebne Ptaki" wystąpiła z inscenizacją o tematyce historycznej dla najmłodszych uczniów szkoły. W programie słowno - muzycznym zuchy zaśpiewały pieśni żołnierskie i patriotyczne. Uczniowie oddziału przedszkolnego zaśpiewali wzruszającą piosenkę o Polsce.

Na obchodach 100 lecia Niepodległości w Piasecznie

W uroczystościach 11 listopada organizowanych w Piasecznie uczestniczyli przedstawiciele naszej szkoły - Dyrekcja Szkoły,  Poczet Sztandarowy , harcerze z 50 WDH i zuchy z 126 GZ.