Jesteś tutaj:Start / DLA UCZNIÓW

DLA UCZNIÓW

Konkurs ekologiczny "Jestem EKO"

Ruszyły zapisy do drugiej edycji konkursu ekologicznego „Jestem Eko” organizowanego przez Instytut Badań Edukacyjnych. To propozycja przygotowana z myślą o uczniach klas IV-VIII szkół podstawowych. Głównym celem inicjatywy jest kształtowanie świadomości ekologicznej oraz zachęcenie do wdrażania prostych i praktycznych działań chroniących środowisko. Zgłoszenia można przesyłać do 18 października. Patronat nad wydarzeniem objął Minister Edukacji i Nauki.

Językowe CoolKolonie

Językowe CoolKolonie to świat nieograniczonej wyobraźni, nieskrępowanej
zabawy, kreatywnych warsztatów, zajawek językowych i niezapomnianych chwil!
Podaruj swojemu dziecku WYJĄTKOWE i WSPANIAŁE wakacje i zaplanuj LATO
na CoolKoloniach!
Na uczestników czeka moc atrakcji, dzięki którym Twoja pociecha będzie długo
i mile wspominać ten wyjątkowy czas!

Więcej informacji w Plikach do pobrania

Konkurs Fotograficzny

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza wszystkich fotografów amatorów i fotografki amatorki do wzięcia udziału w już IV edycji konkursu fotograficznego „Odkrywamy nasze dziedzictwo”.

Mottem tegorocznej edycji są słowa z wiersza Juliana Tuwima: „O zieleni można nieskończenie”.Wszelkie informacje o konkursie odnajdą Państwo na stronie:

List Mazowieckiego Kuratora Oświaty do Uczniów

Drodzy Uczennice i Uczniowie proszę zapoznajcie się z listem Mazowieckiego Kuratora Oswiaty adresowanym do Was.

Zaproszenie do udziału w konkursie „Ambasador Szkolnej Wynalazczości”

Świat wokół nas nieustannie potrzebuje Waszego wsparcia. Być może MACIE SWÓJ POMYSŁ NA ULEPSZENIE ŚWIATA?

Brzmi jak wyzwanie? To świetnie!

Zapytacie dla kogo?

Dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, którzy nie boją się marzyć, uwielbiają przełamywać schematy i potrafią inspirować się wszystkim wokół J

Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki powraca!

Serdecznie zapraszamy na spotkania Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Wspólnie podyskutujemy, podzielimy się swoją opinią oraz przede wszystkim poszerzymy swoje horyzonty w dziedzinie literatury, ale nie tylko... Najbliższe spotkanie klubu odbędzie się w Filia Piaseczno przy Kościuszki 49 w dniu 09.02.2022 o godz. 17.00 (Piaseczno ul. Kościuszki 49).

Wszelkie informacje i pytania oraz chęć udziału prosimy zgłaszać na adres mdkk@biblioteka-piaseczno.pl

Giganci Programowania zapraszają na bezpłatną naukę programowania.

Giganci Programowania w Piasecznie zapraszają na bezpłatną naukę programowania! Na warsztaty zapraszamy wszystkich uczniów ze szkół podstawowych i średnich: Zajęcia odbędą się w sobotę i niedzielę 4-5 oraz 11-12 lutego.