Metoda treningu uwagi EEG Biofeedback w naszej szkole

Wśród zajęć oferowanych uczniom naszej szkoły znajduje się nowatorska metoda treningu uwagi EEG Biofeedback. Coraz częściej Poradnie Psychologiczno - Pedagogiczne zalecają ją w terapii dla opiniowanych dzieci.

Aplikacjia ProteGO Safe - narzędzie, które informuje o możliwym kontakcie z osobą zarażoną COVID

Przekazujemy Państwu informacje od Minista Edukacji Narodowej i Głównego Ispektora Sanitarnego dotyczące instalowania aplikacji ProteGo Safe - narzędzia pozwalającego na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, wspierającego bezpieczny powrót dzieci do szkół.

ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Informuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Ponadto ProteGO Safe to wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Poniżej w plikach do pobrania znajdują szczegółowe informacje.

Relacje Rodzic - Dziecko

Relacja RODZIC – DZIECKO bywa czasem bardzo trudna.
Kluczem jest umiejętność słuchania.
Zarówno dziecka jak i swoich potrzeb. Czasem dziecko nie powie nam wprost czego potrzebuje...
Dlatego przeczytajcie Ich apel.

Światowy Dzień Autyzmu

Co roku, 2 kwietnia, obchodzimy ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU. W tym celu przygotowaliśmy dla Was garść informacji o autyzmie i Zespole Aspergera. Zapraszamy. W plikach do pobrania znajdują się wszystkie informacje.

Czwarte wyróżnione zdanie

Dziękuję, za to, że umiesz mnie rozśmieszyć! - czwarte wyróżnione zdanie w akcji  "Wdzięczność ma sens".

Codziennie na naszym fb i stronie szkoły zostanie zamieszczone jedno wyróżnione zdanie, za co chcemy podziękować.

Rodzicielski Alfabet na czas kwarantanny

Drodzy rodzice Zespół Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej przygotował specjalnie dla Was "Rodzicielski Alfabet na czas kwarantanny." Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i pomysłami zamieszczonymi poniżej w pliku do pobrania.

Trzecie wyróżnione zdanie

Dziękuję, za zaufanie, którym mnie obdarzasz! - trzecie wyróżnione zdanie w akcji  "Wdzięczność ma sens".

Drugie wyróżnione zdanie

Dziękuję, za Twój spokój - drugie wyróżnione zdanie w akcji  "Wdzięczność ma sens".