ogłoszenie

im. Tadeusza Zawadzkiego"Zośki"

w Piasecznie

Rozpoczęły się wakacje,

wszystkim uczniom , rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Przerwa Wakacyjna trwa od 23 czerwca do 2 września 2018 roku.

Pożegnanie Dyrektora naszej szkoły - pani Alicji Czarneckiej

2018-06-27
Powiększ zdjęcie

Na  uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2017/18 w dniu 22 czerwca pożegnaliśmy dotychczasowego dyrektora naszej szkoły, panią Alicję Czarnecką, która od dziesieciu lat sprawowała tą funkcję.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18

2018-06-27
Powiększ zdjęcie

W dniu 22 czerwca 2018 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum otrzymali wyróznienia i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz inne osiagniecia : sportowe, w konkursach przedmiotowych i interdyscyplinarnych.

Program Technologie z klasą

Powiększ zdjęcie

W roku szkolnym 2017/18 uczniowie klasy IB uczestniczyli w programie Technologie z klasą zorganizowanym przez Fundację Uniwersytet Dzieci.

Technologie z klasą to program wprowadzający tematykę nowoczesnych technologii w klasach I-III. W jego skład wchodzi cykl kilku lekcji dotyczący nowych technologii i bezpieczeństwa w sieci, a także zestaw edukacyjny do nauki programowania „Zaprogramowani na przygodę”.

Program "Dobry Start"

Powiększ zdjęcie
Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi programu „Dobry Start” dotyczącego jednorazowego wsparcia rodzin w wysokości 300 zł na dziecko dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny.
W Gminie Piaseczno wnioski będą przyjmowane i wypłacane  przez Wydział Świadczeń Społecznych. Jesteśmy w trakcie przygotowań do realizacji tego zadania. Konkretne informacje zostaną przesłane do placówek i umieszczone na stronie urzędu  w najbliższym czasie.

„Z wodą za pan brat” - bezpieczne wakacje nad wodą

Powiększ zdjęcie

Piękna słoneczna pogoda za oknem zachęca do korzystania z ruchu na świeżym powietrzu.

„Górki Szymona” stają się ulubionym miejscem wypoczynku dla mieszkańców.

Woda, las, trawa, piasek ……to wszystko w jednym miejscu – sielanka !?-  jednak….. NIE -  Zanim cokolwiek zrobimy  - pomyślmy !

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci nad wodą zależy w dużej mierze od nas samych. Kąp się w miejscach strzeżonych !!!

Nasi uczniowie - sportowcy nagrodzeni przez władze powiatu

Powiększ zdjęcie

Jak co roku Powiat Piaseczyński nagrodził najlepszych młodych sportowców i ich trenerów.

W poniedziałek 18 czerwca, podczas uroczystości w Starostwie Powiatowym, wyróżnionych zostało 69 zawodników indywidualnych, 1 drużyna oraz 26 trenerów reprezentujących 15 dyscyplin sportowych: jazdę szybką na wrotkach, karate, kolarstwo, biegi na orientację, bieganie, taniec sportowy, pływanie, kickboxing, badminton, jeździectwo - ujeżdżenie, szachy, judo, koszykówkę, łucznictwo i tenis.

Szkolny Mistrz niemieckiej ortografii

2018-06-14
Powiększ zdjęcie

Podczas lekcji j. niemieckiego uczniowie klas siódmych napisali dyktando w tym języku. Z tym niełatwym zadaniem zmierzyło się 68 uczniów. Spośród wszystkich uczestników udało się wyłonić najlepszych, którzy doskonale znają zasady ortografii niemieckiej.

Konkurs na logo gminy Piaseczno

2018-06-14

Szczegóły pod linkiem : https://piaseczno.eu/logo-dla-piaseczna/

IX Piknik Rodzinny

2018-06-11
Powiększ zdjęcie

IX Piknik Rodzinny  - 9 czerwca w sobotę rozpoczął się otwarciem Kącików relaksu, do których wyposażenie zakupiono z funduszy pozyskanych w ramach Budżetu Obywatelskiego Piaseczna 2018 dzięki staraniom Rady Rodziców.

Szkolenie w mobilnym Miasteczku Ruchu Drogowego

2018-06-11
Powiększ zdjęcie

30 maja, w środę najmłodsi uczniowie z klas pierwszych  i drugiej, oraz oddziału przedszkolnego uczyli się ze Strażą Miejską z Piaseczna przepisów ruchu drogowego, w ruchomym Miasteczku Ruchu Drogowego.

Wtorek, 2018-07-17

Imieniny: Aleksego, Bogdana