Archiwum 2019/2020

Konkurs Skarby Chojnowskiego Parku Krajobrazowego

Mamy przyjemność ogłosić coroczny konkurs o Chojnowskim Parku Krajobrazowym, organizowany przy pomocy finansowej Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Gminy Piaseczno.

X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej

Zapraszamy chętnych uczniów z klas 3-8 do udziału w X Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej organizowanym przez SP2 w Zalesiu Dolnym, który odbędzie się w dniu 22 listopada 2019.

Konkursy przedmiotowe 2019/2020 - Harmonogram

Poniżej w plikach do pobrania znajduje się powyższy Harmonogram oraz formularz Zgody Rodziców i Informacja o przetwarzaniu danych. Prosimy zapoznać się z poniższymi dokumentami i informacjami.

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej

Zapraszam do udziału uczniów klas IV-VIII.
Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: kl. IV-VI i VII-VIII ( soliści i zespoły wokalne max. 5 osobowe).
Przesłuchania odbędą się 30 października w SP w Chylicach. Pisemne zgłoszenia uczestników( karta zgłoszenia) przyjmuję do 17 października.
Szczegółowe informacje dotyczące warunków uczestnictwa i repertuaru znajdują się na drzwiach pracowni nr 18.
A. Kaczorowska

Eliminacje szkolne do X Międzyszkolnego Recytatorskiego Konkursu Poezji Angielskiej odbędą się w dniu 13 listopada 2019 o godzinie 10.30 w czytelni biblioteki szkolnej. Zapraszamy osoby z klas 3-8, które zgłosiły swój udział do nauczycieli języka angielskiego. Na zgłoszenia czekamy do 7.11.2019 r.

GMINNY KONKURS JĘZYKOWO-PLASTYCZNY „CHRISTMAS LAPBOOK”

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez SP nr 5 w Piasecznie. W konkursie mogą brać udział uczniowie z klas 3-8. Zadaniem uczestnika jest opracowanie i wykonanie „książki tematycznej”                            w formie lapbooka⃰ dotyczącego Bożego Narodzenia na świecie (tematyka dowolna: tradycje, ciekawostki, słownictwo itp.). Złożony lapbook powinien mieć format A4 i powinien być wykonany indywidualnie i samodzielnie.

Praca musi zawierać przyczepioną metryczkę z danymi: imię, nazwisko dziecka, klasa i szkoła, imię i nazwisko nauczyciela odpowiedzialnego.
Prace oddajemy do nauczycieli języka angielskiego lub plastyki do 16 grudnia 2019.

III Szkolny Konkurs Piosenki Świątecznej

Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VIII Szkoły Podstawowej.

Celem konkursu jest:

• pogłębianie wiedzy o tradycjach świątecznych w Polsce i na świecie,
  • popularyzacja piosenki świątecznej,
  • wspieranie uczniów uzdolnionych wokalnie i instrumentalnie,
  • zachęcanie do pracy twórczej w zakresie muzyki.

Uczestnicy:

• soliści
  • zespoły (max 4 osoby)

Wyniki I etapu Konkursów Kuratoryjnych

Do II etapu Konkursów Kuratoryjnych zakwalifikowały się:

Zuzanna Azembska z kl. 8b - z języka angielskiego

Dagmara Żebrowska z kl. 8a - z biologii.

W konkursie j. angielskiego uczestniczyło 11242 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 615 uczniów.

W konkursie biologicznym uczestniczyło 3445 uczniów z Mazowsza, do etapu rejonowego zakwalifikowano 187 uczniów.

Wielkie gratulacje dla dziewcząt i nauczycieli.