X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej

Zapraszamy chętnych uczniów z klas 3-8 do udziału w X Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej organizowanym przez SP2 w Zalesiu Dolnym, który odbędzie się w dniu 22 listopada 2019.

Konkurs nie jest przeznaczony dla uczniów, dla których język angielski jest językiem ojczystym lub uczyli się go poza granicami Polski dłużej niż 3 miesiące. Konkurs obejmuje trzy kategorie wiekowe: klasy 3-4, klasy 5-6 oraz klasy 7-8. Wybór utworu jest dowolny, ale wiersz powinien być dostosowany trudnością i długością do danej kategorii, a nauczyciele języka angielskiego proponują pomoc w razie potrzeby.

Czekamy na zgłoszenia chętnych do 8 listopada 2019. Eliminacje szkolne odbędą się w dniach 12-14 listopada 2019.

Zgłoszenia przyjmuje zespół nauczycieli języka angielskiego.