Konkurs Skarby Chojnowskiego Parku Krajobrazowego

Mamy przyjemność ogłosić coroczny konkurs o Chojnowskim Parku Krajobrazowym, organizowany przy pomocy finansowej Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Gminy Piaseczno.

W konkursie mogą brać udział dzieci i młodzież szkolna ze szkół podstawowych leżących na terenie gmin Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Tarczyn, Góra Kalwaria, Prażmów oraz Lesznowola.

Tegoroczne konkurencje to:

Chojnowskie Krajobrazy (dla klas I-III): Wykonaj techniką dowolną pracę artystyczną A4 przedstawiającą chojnowski krajobraz.
Chojnowskie Zabytki (dla klas IV-VI): Wykonaj techniką dowolną makietę / model zabytku położonego na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego
Chojnowska Przyroda (dla klas VII-VIII): Zaprojektuj nowy rezerwat przyrody w Chojnowskim Parku Krajobrazowym
Więcej na temat zadań konkursowych przeczytać można w regulaminie, który znajduje się na stronie www. przyrodapiaseczna pl .
Więcej informacji można uzyskać u nauczyciela biologii p. Agnieszki Dzik i u niej trzeba zgłaszać się do konkursu
Serdecznie zapraszamy do udziału oraz życzymy owocnych wakacyjnych spacerów po Chojnowskim Parku!