„ekstraKLASA” 2017 w Gimnazjum

W dniu 1 czerwca br. odbyła się siódma edycja konkursu "ekstraKLASA" o  tytuł najbardziej życzliwej  klasy  Gimnazjum Nr4  w Zespole Szkół Publicznych w Piasecznie. Galę poprowadzili Aleksandra Kosowska (kl. IIIA) i Szymon Konikiewicz (kl. IIIB), za oprawę audio- wizualną odpowiedzialny był Paweł Styk (IIIB) . W części artystycznej pięknie zaśpiewali  Weronika Spernacka z kasy IIIA i Tomek Sikorski z klasy IIIB .

Jury w składzie:

wicedyrektor szkoły -  p. Alina Perzyna

przedstawiciel  -  p. Agata Zabłocka

pedagog  szkolny – p. Tatiana Raczyńska

intendent szkolny – p. Katarzyna Nowacka

przewodniczący  S.U. Gimnazjum Nr 4 – Paweł Styki kl. IIIB

nominowało 3 klasy do nagrody „ekstraKLASA”  :

• klasę IIIA
  • klasę IIIB
  • klasę IIIC

Tytuł  „ekstraKLASY”  Gimnazjum Nr 4 w Piasecznie w roku szkolnym 2016/2017 otrzymała klasa IIIA - wychowawca p. Alina Perzyna

Uzasadnienie:

W klasie IIIA od klasy pierwszej gimnazjum budowane są bardzo życzliwe relacje- uczennice i uczniowie  bez trudu potrafią się porozumieć, lubią wspólnie przebywać,  mogą na sobie polegać. Nikt w klasie nie czuje się odrzucony, gdy ktoś ma zły dzień  znajduje zrozumienie i wsparcie.  Poza klasą w większości  tworzą drużynę, wspólnie zmierzają do celu, współpracując, a nie rywalizując.  Tworzą zespół, który nie ucieka od problemów, ale stawia im czoło szukając rozwiązań.   Wiele osób z klasy działa w wolontariacie i Samorządzie Uczniowskim.

Sami o sobie mówią:

„Klasa jest zgrana i  fajna. Przyjaźnimy się, szanujemy, akceptujemy siebie i innych, potrafimy się zorganizować.  Lubimy spędzać razem czas. Mamy wspólne zainteresowania i tematy do rozmów. Zawsze stajemy w obronie osób z naszej klasy, jeśli potrzebujesz pomocy – otrzymasz ją!”

Laureatami „Zosiek” 2016/2017 - indywidualnych nagród   w dziedzinie życzliwości i szacunku zostali:

Ekstra ZOŚKA – nagroda pedagoga  przypadła już po raz drogi Pawłowi Stykowi z kl. IIIB, który otrzymał aż 22 glosy!

Klasa IA:  Maciej Jankowski, Weronika Niziołek, Patrycja Kaczmarzyk, Julia Wojdak

Klasa IB: Jagoda Kasprzyk

Klasa IC: Małgosia Wiśniewska

Klasa IIA: Paweł Kiljański, Julia Sienkiewicz, Izabela Frala,  Gabrysia Woźniak, Tamara Powar

Klasa IIB: Dominika Gambrych

Klasa IIC: Kasia Grachel,. Patrycja Mergner,. Aniela Sobuś,  Jakub Kowalik

Klasa IIIA:  Aleksandra Kosowska, Marta Wasilewska,     Martyna Gołębska,  Zuzanna Tlak,  Basia Dyduch,  Karolina Jęda, Wiktoria Skalska,  Iza Skwarek,  Ola Szewczyk,  Paulina Nowacka,  Iwona Kociszewska, Paulina Kociszewska, Weronika Spernacka,, Julia Bugaj, Adrianna Romanowska, Natalia Mozer.

Klasa IIIB: Paweł Styk, Tomek Sikorski, Julia Chmielewska, Szymon Konikiewicz, Radek Grzywacz,. Zuzanna   Kopeć, Ola Aronowicz, Ania Tomczyk, Joanna Krześniak, Michal Pielaszek, Zuzanna Brynda,   Kajetan Hernik, Rysiek Eller, Maciej Szpak,   Julia Wojcik, Natalia Giner,, Piotr Chmielwski,  Kamila Flesińska, Dominika Flesińska, Frania Cybulska, Julia Kołodziej, Natalia Ciążyńska, Magdalena Kąkol

Klasa IIIC: Monika Puk, Maks Skoczylas, Julek Skoczylas, Wojtek Krawczyk,   Piotrek Makulski, Eryk Rybarczyk, Hubert Czajkowski, Adrian Gołębiowski, Kacper Bajdo, Igor Samsel, Jakub Zbieć , Radek Kurczewski, Kamil Najda.

Serdecznie gratulujemy laureatom Zosiek i zwycięskiej klasie!