IX Piknik Rodzinny

IX Piknik Rodzinny  - 9 czerwca w sobotę rozpoczął się otwarciem Kącików relaksu, do których wyposażenie zakupiono z funduszy pozyskanych w ramach Budżetu Obywatelskiego Piaseczna 2018 dzięki staraniom Rady Rodziców.

Piknik Rodzinny prowadził Przewodniczący Rady Rodziców p. Tomasz Wielechowski

W trakcie trwania Pikniku można było podziwiać na scenie uczniów naszej szkoły grających na różnych instrumentach i śpiewających piosenki w Konkursie Talent Show.

W repertuarze harcerskich piosenek zaprezentowały się zuchy z 126 Gromady „Podniebne Ptaki” i harcerze z 50 Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej.

Podczas imprezy wystąpili laureaci II Gminnego Konkursu Piosenki Ludowej oraz dzieci naszej szkoły uczestniczące w zajęciach świetlicowych w ramach eTweningu.

W hallu szkoły p. Elżbieta Szulborska prezentowała osiągnięcia nauczycieli w ramach projektu Erasmus i „Kodowanie na dywanie plus”.

Można było również obejrzeć wystawę eTwinning ukazującą działania nauczycieli naszej szkoły realizujących projekt finansowany z Funduszy Europejskich „Nauczyciel liderem zmian jakości pracy szkoły i tworzenia jej europejskiego wymiaru”.

Na boisku szkolnym odbył się pokaz karate, w którym brali udział uczniowie naszej szkoły, uczestniczący w zajęciach karate.

W hallu szkoły prezentowana była wystawa zdjęć uczniów klasy 2a oddziału gimnazjalnego, wykonanych na zajęciach artystycznych prowadzonych przez p. Annę Lewińską.

Zainteresowaniem cieszyła się zorganizowana przez Radę Rodziców, a prowadzona przez nauczycieli loteria.

Piknikowi towarzyszyła impreza sportowa Stowarzyszenia Kondycja - II Bieg z pasją ( bieg rodzinny, bieg z pupilem, bieg na 5 km, nordic walking) koordynowana przez p. Annę Krasuską. Zwycięzcom biegów i nordnic walkingu medale  i nagrody wręczali obecni na Pikniku wiceburmistrzowie Piaseczna p. Daniel Putkiewicz i p. Hanna Kułakowska – Michalak.

Upalną atmosferę chłodziła wodą Ochotnicza Straż Pożarna z Bobrowca.

Pogoda jak co roku roku dopisała i wszyscy bawili się wspaniale w rodzinnej atmosferze tegorocznego Pikniku.