Pożegnanie Dyrektora naszej szkoły - pani Alicji Czarneckiej

Na  uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2017/18 w dniu 22 czerwca pożegnaliśmy dotychczasowego dyrektora naszej szkoły, panią Alicję Czarnecką, która od dziesieciu lat sprawowała tą funkcję.

Na uroczystości pojawiła się wiceburmistrz Hanna Kułakowska-Michalak, która podziękowała pani dyrektor za zaangażowanie, trud włożony w kształtowanie naszych dzieci i wkład w rozwój piaseczyńskiej oświaty, a także wręczyła kosz upominkowy, kwiaty oraz pamiątkowy fotoobraz ze zdjęciem szkoły. Uczniowie, rodzice i nauczyciele nie kryli wzruszenia żegnając odchodzącą panią dyrektor.

Pania dyrektor pożegnali również przedstawiciele Rady Pedagogicznej i Rady Rodziców.

Od września dyrektorem Szkoły Podstawowej w Gołkowie będzie pani Anna Krasuska.

Link do galerii z pozegnania : https://piaseczno.eu/szkola-w-golkowie-pozegnala-dyrektora-pania-alicje-czarnecka/