Bal Karnawałowy 2012

W czwartek 12 stycznia 2012 roku odbyła sie w naszej szkole zabawa karnawałowa dla dzieci ze szkoły podstawowej oraz młodzieży gimnazjalnej.

Jak co roku bal prowadzili profesjonalni wodzireje , więc zabawa była przednia. Młodsze dzieci zachwycały  przebraniami .... na balu wśród najmłodszych bawiły się przepiękne księżniczki , groźni piraci, ninje, supermani , batmani, kowboje i dzicy indianie oraz mnóstwo innych bajkowych postaci ..... było kolorowo i wesoło.

Starsze klasy szkoły podstawowej przebrały się raczej na sportowo .... jedna z klas stanowiła zespół koszykarski w strojach naszego szkolnego teamu. Było też sporo diabłów i diablic, czarodziejów i czarnoksiężniczek i innej braci spod ciemnej gwiazdy.

Młodzież gimnazjum  bardziej dorosło potraktowała bal,  stąd  większość gimnazjalistów przyszło w karnawałowych strojach, prezentując różnorodne trendy w modzie współczesnej .... nie zabrakło również przebrań typu clown , punk, motocyklista itp . Pojawiły się także  karnawałowe weneckie maski i balowe suknie .....  było różnorodnie i ciekawie.

Mamy nadzieję ,że ten bal wszystkim jego uczestnikom na długo zapadnie w pamięć i już teraz z niecierpliwością będą czekali na kolejny.