EkstraKlasa 2011/2012 Gimnazjum

W dniu 21 marca br odbyła się druga edycja konkursu "ekstraKLASA" o  tytuł najbardziej życzliwej  klasy  Gimnazjum Nr 4  w Zespole Szkół Publicznych w Piasecznie.

W roku szkolnym 2011/2012 Jury w składzie:

wicedyrektor szkoły -  p. Alina Perzyna

przewodnicząca Rady Rodziców  -  p. Kamilla Gibas

pedagog  szkolny – p. Tatiana Raczyńska

psycholog szkolny – p. Katarzyna Tokarska

opiekun  S.U. Nr 4 - p. Kamila Michalik

przewodniczący  S.U. Gimnazjum Nr 4 -  Michał Praski,

nominowało 4 klasy do nagrody ekstraKLASA  :

•         IIA

•         IIIA

•         IIIB

•         IIIC

Tytuł  ekstraKLASY Gimnazjum Nr 4 w Piasecznie w roku szkolnym 2011/2012 zdobyła klasa IIIC

Uzasadnienie:

W klasie IIIC budowane są bardzo życzliwe relacje- uczennice i uczniowie  bez trudu potrafią się porozumieć, lubią wspólnie ze sobą przebywać,  bawić się a w razie trudności chętnie sobie  pomagają.  Nikt w klasie nie czuje się odrzucony. Postawa uczniów klasy IIIC nacechowana jest szacunkiem zarówno w relacjach koleżeńskich jak i w stosunku do nauczycieli i pracowników szkoły. Wielu z nich angażuje się w działalność społeczną (SU, gazetka szkolna, wolontariat)   i odpowiedzialnie  wywiązuje  z podejmowanych zobowiązań.

Sami o sobie piszą: „ …mimo , ze każdy ma inny charakter wszyscy jesteśmy dla siebie mili, szanujemy się  wzajemnie, każdego można poprosić o pomoc i ją się otrzymuje, lubimy się śmiać, bawić i wspólnie uczestniczyć w projektach, równo się dzielimy obowiązkami i jesteśmy naprawdę zgrani…”

Laureatami „Zosiek” 2011/2012 - nagród w dziedzinie życzliwości i szacunku zostali:

Klasa IA: Ola Goławska, Bruno Lasowy, Mateusz Kaczorowski, Piotrek Rybicki, Natalia Żebrowska

Klasa IB: Kasia Mroczyńska, Ada Piwarska, Agata Ambrozik, Agata Marczyńska, Gabrysia Cieślak, Mikołaj Miąsko, Staś Małkowski, Kamil Marzec

Klasa IIB: Boguś Malewski, Kasia Jagiełło

Klasa IIA: Gabrysia Kwietniewska, Krystian Zawadzki, Janek Chmielewski, Robert Żuchowski, Ala Kluś

Klasa IIIA: Ania Walicka, Kamila Duch, Asia Woźniak, Mateusz Czajkowski, Gabryś Górski

Klasa IIIB: Ania Walczak, Aneta Szpakiewicz, Milena Wojciechowska, Karolina Pondel, Paulina Górecka, Jagoda Franczak, Mikołaj Brydak, Piotrek Kwietniewski

Klasa IIIC:  Natalia Matulka, Patrycja Skalska, Ola Wisłocka, Marta Jaczewska, Łukasz Soleski

Serdecznie gratulujemy!