Konkurs Piosenki Angielskiej 2012

We czwartek 22 marca odbyły się szkolne eliminacje do Konkursu Piosenki Angielskiej 2012.

Konkurs podzielony na grupy wiekowe klas 0 – III SP,  IV –VI SP, I – III Gimnazjum oceniało Jury w składzie : vice dyrektor p. Alina Perzyna, vice dyrektor p. Malwina Studzińska, p. Agnieszka Kaczorowska, p. Agnieszka Dzik, p. Teresa Kęciek.

Szkolne eliminacje przygotowała i prowadziła p. Irena Żebrowska

Etap szkolny konkursu w kategorii kl. 0 – III SP oraz wyjazd na dalszy etap konkursu wygrała Natalia Strąk z piosenką  Mamma mia . Miejsce 2 zajęła Zuzia Jarzębowska w piosence Cheek to cheek, a 3 miejsce Marysia   Doktór i Basia Konatowicz  z piosenką Teddy bear.

W kategorii kl. IV – VI etap szkolny i wyjazd na dalszy etap konkursu wygrał Jakub Grams z piosenką Hallelujah. Miejsce 2 w piosence The show wywalczyły Zuzanna Kowalczyk i Martyna Zawadzka.

Eliminacje konkursowe w Gimnazjum  i wyjazd na kolejny etap konkursu wygrała Alicja Kluś z piosenką  All this time.  2 miejsce zajęły Anna i Weronika Studzińskie z piosenką  Stop.