Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2013/2014 odbyły się w poniedziałek 2 września.

Gimnazjaliści  jako pierwsi rozpoczęli rok szkolny, później uczniowie Szkoły Podstawowej klas IV-VI SP , następnie klas II-III SP , a na końcu, najmłodsze dzieci z klas I i oddziału przedszkolnego.

W  tym roku szkolnym 2013/2014  w klasach pierwszych, naukę w naszej szkole rozpoczęło 56 uczniów. Utworzone zostały trzy klasy pierwsze A, B i C.

Wychowawczyniami klas pierwszych zostały  p. Danuta Gorzkowska p. Katarzyna Kiljańska i p. Anna Krzyszczak.

W szkole rozpoczęli pracę nowi nauczyciele: świetlica – p. Ewa Majewska, p. Magdalena Wylezińska, j. polski – p. Ewa Majewska, wychowanie fizyczne –  p. Łukasz Mozer, religia – p. Jarosław Lewandowski, etyka – p. Urszula Napieraj.

Do dwóch oddziałów przedszkolnych przyjęto 40 dzieci.