II miejsce szkolnego Wolontariatu w konkursie „Wolontariat szkolny w naszej gminie”.

Wolontariat działający w naszym  gimnazjum zajął  II miejsce,  w konkursie „Wolontariat szkolny w naszej gminie”.

Organizatorem konkursu był  Zespół Ekonomiczno - Administracyjny Szkół w Piasecznie pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno . Konkurs miał na celu propagowanie idei wolontariatu w gminie Piaseczno. Wyniki konkursu zostały  ogłoszone na konferencji  poświęconej wolontariatowi, która się odbyła w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno w dniu 5.12.2013. Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło  8 grudnia  w czasie Festiwalu Dobroczynności na rynku w Piasecznie, gdzie z rąk Burmistrza Zdzisława Lisa Pani Dyrektor Alicja Czarnecka odebrała dyplom i nagrodę w postaci aparatu fotograficznego.

Wszystkie startujące w konkursie szkoły przedstawiły imponujące osiągniecia w zakresie działań wolontariatu. I miejsce otrzymało Gimnazjum w Józefosławiu, III miejsce Gimnazjum w Zalesiu Górnym.

Bardzo się cieszymy z sukcesu naszych wolontariuszy.:-)